Головна / НОВИНИ / Події

Можна безліч часу сперечатися, яка ж система освіти у якій країні краща, проте беззаперечним залишається той факт, що українську освіту у світі цінують. Одним із аргументів на користь цього твердження є сотні листів-подяк, які надсилають до рідної альма-матер з усіх куточків світу.

30 січня 2020 року відбулось чергове засідання Вченої ради університету. Голова ради ректор університету професор Віктор Андрущенко на початку засідання оголосив про новопризначених очільників: декана факультету педагогіки і психології кандидата педагогічних наук Тараса Олефіренка, почесного декана цього факультету професора Володимира Бондаря та голову Наукового товариства студентів та аспірантів Василя Пріца.

10 лютого 2020 року кафедра образотворчого мистецтва факультету педагогіки і психології НПУ імені М. П. Драгоманова представила в арт-просторі SKLO виставку творчих дипломних робіт магістрів «Пульсація творчості».

22 січня 2020 року педагогічний загал України відзначав 84-ліття від дня народження і 64 роки науково-педагогічної діяльності Володимира Івановича Бондаря – доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента та дійсного члена АПН України, члена бюро відділення загальної педагогіки та філософії освіти академії, відмінника освіти СРСР, відмінника освіти України, заслуженого працівника освіти України, лауреата Премії імені В. І. Вернадського, заслуженого професора Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, декана факультету педагогіки і психології.

Відповідно до поданої звітної документації координаторами з сприяння працевлаштування студентів та випускників від факультетів університету про зимовий випуск освітнього ступеня «Магістр» випускників 2019 року маємо такі результати:

У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова 31 січня 2020 року на кафедрі хімії в рамках проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія» відбулось конкурсне випробування «Хімічний експеримент».

10 лютого 2020 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулося засідання ректорату, на якому проректор з навчально-методичної роботи професор Роман Вернидуб інформував очільників факультетів та інших структурних підрозділів про початок другого семестру 2019-2020 н.р. (завантажити презентацію), а начальник Центру по роботі з персоналом професор Тетяна Жижко доповідала про кадрове забезпечення навчально-виховного процесу в університеті.

Національне Агентство із забезпечення якості вищої освіти реалізовує нову систему акредитації освітніх програм, базуючись на Європейських стандартах і кращих практиках. Ключовим елементом акредитації освітніх програм є оцінка діяльності закладу вищої освіти за цією програмою незалежною виїзною експертною групою. З метою забезпечення якісної експертизи та оцінки освітніх програм Національне агентство вже затвердило 1423 експерти з числа науково-педагогічних працівників та 383 експерти з числа здобувачів вищої освіти (станом на 13.01.2020) у відповідний реєстр.

27 січня в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулася зустріч декана факультету спеціальної та інклюзивної освіти професора Марії Шеремет та завідувача кафедри офтальмопедагогіки та офтальмопсихології професора Євгенії Синьової з ректором НПУ імені М.П. Драгоманова академіком Віктором Андрущенком з питання подання роботи колективу кандидатів на отримання Державної премії України з теми «Медико-психолого-педагогічна взаємодія у формуванні суб’єктно-особистісної готовності фахівців до забезпечення якісної освіти осіб з глибокими порушеннями зору».

Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова – лідер педагогічної освіти України. Візія нашого університету – академічне лідерство, якість і конкурентоспроможність освітніх та наукових послуг, відкритість, інноваційність, європеїзація.

Реформування загальної середньої освіти в Україні відповідно до Концепції Нової української школи вимагає суттєвого оновлення змісту професійної підготовки майбутніх педагогів нової формації, у яких гармонійно розвинена інтелектуальна і почуттєва сфери та які вільно почували б себе патріотами своєї країни і громадянами світу. Сучасні фахівці мають оволодіти новими методиками і технологіями навчання за принципами педагогіки партнерства та дитиноцентризму.

Освіта.ua склала консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України за 2019 рік. НПУ імені М.П. Драгоманова гідно витримав високу конкуренцію і вже вкотре посів перше місце серед педагогічних  закладів вищої освіти України. Хочеться подякувати всім, хто доклав зусиль для цієї перемоги, і запевнити, що ми будемо підтримувати такий високий рівень для наших абітурієнтів!

Сторінка 1 із 11