Головна / ОСВІТА / Атестація державних службовців

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова запрошує на підвищення кваліфікації державних службовців України

Для виконання державного замовлення від Національного агентства України з питань державної служби на підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування в галузі знань «Публічне управління та адміністрування», Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова запрошує держслужбовців на навчання за такими програмами:

Uvaga    Відповідно до п. 20 Постанови Кабінету Міністрів учасник атестації, який працює або навчається в уповноваженому вищому навчальному закладі, яким утворена атестаційна комісія, проходить атестацію в іншому уповноваженому вищому навчальному закладі.

     Відповідно до листа НАДС № 102/52/22-19 від 07.10.2019 повідомляємо, що з 25 жовтня 2019 року атестаційна комісія для осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою при Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова припиняє свою роботу.

        Деталі у роз'ясненні від НАДС