Головна / НОВИНИ / Події

За плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху в місті Києві Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) висловив Подяку та відзначив Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова нагородою «Партнер року».

22 грудня 2021 року відбулась Конференція трудового колективу у змішаному форматі, де ректор університету Віктор Андрущенко прозвітував про роботу за 2021 рік.

22 грудня 2021 року в НПУ імені М. П. Драгоманова відбулось останнє у цьому календарному році засідання Вченої ради,  на якому було розглянуто два важливі питання: підготовка студентів на факультеті спеціальної та інклюзивної освіти в сучасних освітніх реаліях та розвиток міжнародного співробітництва у 2021-2022 н.р.

16 грудня 2021 року завідувач кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти Денис Борисович Свириденко отримав Премію Президента України для молодих вчених за результатами розгляду Конкурсу у 2021 році (Указ Президента № 659/2021 від 16.12.2021 р. https://www.president.gov.ua/documents/6592021-40985).

17 грудня 2021 року відбулось перше засідання новообраних членів Ради молодих вчених НПУ імені М.П. Драгоманова, на порядку денному якого було три питання: обрання керівних органів Ради – голови, заступника та секретаря, внесення пропозицій до проєкту Колективного договору на 2021 – 2023 рр. та розвиток інформаційного простору організації. Засідання проходило у змішаному форматі – 7 учасників онлайн і 7 учасників наживо.

6 грудня 2021 року, у День Збройних сил України, ректор університету Віктор Андрущенко спільно з проректорами Володимиром Лавриненком, Григорієм Торбіном та Ігорем Вєтровим, деканами педагогічного факультету Тарасом Олефіренком та соціально-правового факультету Володимиром Євтухом, а також завідувачем кафедри теорії та історії держави і права Богданом Андрусишиним відвідали фотодокументальну виставку «На службі Феміді: видатні українські правники, адвокати, мислителі», нещодавно відкриту  у сквері № 3 на Контрактовій площі неподалік пам'ятника Григорію Сковороді.

187 років нашої славної історії!!!

4 грудня 1834 р. відбулось фактичне відкриття при Київському університеті Св. Володимира «особливого виховного закладу»  – Педагогічного інституту, який спочатку став Київськими вищими педагогічними курсами, потім Київським інститутом народної освіти імені М.П. Драгоманова, а згодом Українським державним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова. А після 1997 року, коли нам було надано статус «НАЦІОНАЛЬНОГО», перетворився у Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова спільно з Українським інститутом національної пам’яті та Національною асоціацією адвокатів України 30 листопада 2021 року у Києві презентували фотодокументальну виставку «На службі Феміді: видатні українські правники, адвокати, мислителі», що розташована у сквері № 3 на Контрактовій площі неподалік пам'ятника Григорію Сковороді.

25 листопада 2021 р. відбулось чергове засідання Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова, на порядку денному якого розглядали питання розвитку студентського самоврядування в навчальних підрозділах університету та стан науково-дослідної та освітньої роботи історичних кафедр.

З вітальним словом до учаснків конференції (а це представники більше 30 університетів України та Чехії ) звернулись Володимир Лавриненко, проректор з міжнародних зв’язків Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та  Денис Свириденко, завідувач кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Згадуємо дві доленосні події у новітній українській історії – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року…

Студенти-драгоманівці! Вітаємо вас з Міжнародним днем студента!  Яскравих моментів у житті, великих перемог, гідних досягнень, веселих пригод, щасливих зустрічей та великих подорожей!

Ніколи не втрачайте інтерес до пізнання нового й цікавого! Нехай кожен ваш день буде плідним й результативним! Досягайте поставлених цілей та йдіть до своєї мети!

Пресслужба університету

Сторінка 1 із 27