Головна / НОВИНИ / Події

Вітаємо студентку факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Наталю Гудовану та її наукового керівника Ніну Осьмак з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Наталя Гудована посіла 2 місце в ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання), що відбувся на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Тема наукової роботи: «Гендерна проза». Науковий керівник: кандидат філологічних наук, професор кафедри української літератури Ніна Дмитрівна Осьмак.

Вітаємо й бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

Пресслужба університету

9 березня 2020 року вся українська громадськість відзначала 206-у річницю від дня народження Тараса Шевченка.  10 березня 2020 року – 159 років з дня смерті видатного українського поета, художника, духовного провідника українців. Урочисті заходи, церемонії покладання квітів до пам’ятника, літературні та творчі вечори, поетичні марафони, різноманітні акції, концерти, присвячені його постаті, – це та багато іншого відбуватиметься протягом цього тижня в різних куточках нашої держави.

5 березня 2020 року в стіни Національного педагогічного університету разом з усмішками викладачів та стараннями студентів завітала весна. Цього року справжня весняна погода прийшла разом зі студентським активом, який організував прекрасний концерт для всієї Драгоманівської родини.

Петриківський розпис – славетна спадщина українського мистецтва, яка знайшла своїх продовжувачів і прихильників у нашому університеті. Сонячного зимового дня галерея гуманітарного корпусу ЛАУНЖ гостинно відчинила двері для персональної виставки третьокурсниці кафедри образотворчого мистецтва факультету педагогіки та психології Ірини Петрик. Вона є спадкоємницею й вихованкою відомої майстрині петриківського розпису Пелагеї Глущенко, заслуженого майстра народної творчості України.

3 березня 2020 року в артпросторі SKLO НПУ імені М.П. Драгоманова відбулася зустріч із відомим журналістом, телеведучим інформаційно-аналітичної програми «Сьогодні. Підсумки» на телеканалі "Україна" Олегом Панютою.

27 лютого 2020 року відбулася Вчена рада Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

22 лютого 2020 року представниця НПУ імені М.П. Драгоманова, докторка філософських наук, професорка Юлія Бех стала спікеркою на Телевізійному Освітньому Марафоні, який потрапив до Книги Рекордів України.

28 лютого 2020 року мистецька громада зі всієї України зібралася на відкриття меморіальної дошки на честь українського співака, видатного артиста, першого виконавця безсмертних хітів 1960-х — пісень «Два кольори» та «Мій Київ» — Дмитра Гнатюка.

Весняні сонячні промені освітили простір університетського артпростору SKLO. З початку цього семестру тут запрацювали відкриті класи рисунку кафедри образотворчого мистецтва факультету педагогіки і психології. Наш університет долучився до загальноєвропейського тренду створення “класів за склом”, своєрідних “акваріумів”, де кожен охочий може поспостерігати за навчальним процесом. Завідувач кафедри образотворчого мистецтва професор Олена Шевнюк принесла цей досвід з Королівської Академії мистецтв у Стокгольмі.

25 лютого 2020 року делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на чолі з ректором академіком Віктором Петровичем Андрущенком вітала заслуженого лікаря України, керівника відомого на всю країну санаторію «Червона калина» Миколу Юрійовича Сивого з його 85-річним ювілеєм.

20 лютого 2014 року – трагічна й водночас сповнена мужності й сили у боротьбі сторінка в історії українського народу. За кілька місяців до цього сотні людей вийшли на київські вулиці для того, щоб захистити свої права, відстояти правду і справедливість для своїх дітей та онуків. Вони змогли показати всьому світу, що українська нація – це сильний народ, який здатен творити власну історію, боротися за свободу й можливість жити у власній державі без страху. На жаль, багато хто з них поплатився за це життям. Та вони назавжди залишаться в серці кожного громадянина України, адже тоді на Майдані ці люди проливали кров за кожного з нас.

Сторінка 1 із 13