Головна / НОВИНИ / Події

    Щиро вітаємо деканів факультету української філології та літературної творчості імені М.П. Драгоманова Анатолія Висоцького, факультету педагогіки і психології Тараса Олефіренка, факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я Олексія Тимошенка з переобранням  на відповідні посади.

    12-14 жовтня 2020 р. відбулася Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu».

   НПУ імені М.П. Драгоманова завоював почесне звання «Лідер інновацій в освіті». Університет нагородили також Дипломом за презентацію досягнень і упровадження інновацій в освітній процес.

     22 жовтня 2020 року на Вченій раді університету ректор НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Петрович Андрущенко привітав з присвоєнням вченого звання професора та урочисто вручив атестати Роману Михайловичу Вернидубу, професору  кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії, проректору з навчально-методичної роботи університету, та Владиславі Вікторівні Любарець, професорці кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності, а також привітав з присвоєнням вченого звання доцента та вручив атестати  Тетяні Костянтинівні Бондар, доценту кафедри олімпійського та професійного спорту, та Олені Іванівні Кириленко, доценту кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії.

   15 жовтня 2020 року відбулось позачергове засідання Вченої ради університету. На порядку денному розглядалось два питання: про організаційні заходи щодо роботи університету під час карантину і стан підготовки будівель університету до опалювального сезону (доповідав проректор М. Корець) та про стан запровадження дистанційного навчання на факультетах.

В рамках масштабного флешмобу святкування Програми Еразмус+ «Еразмус Дні»відділом міжнародних звязків Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова заплпновано онлайн заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус+.

    8 жовтня 2020 року у Блакитній залі центрального корпусу  НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась настановча зустріч аспірантів першого року навчання  з ректором університету, проректорами та деканами з дотриманням відповідних санітарних норм та соціальної дистанції.

         У вересні 2020 року проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров був призначений академіком-кореспондентом Академії фалеристики Португалії (Academia Falerística de Portugal, AFP), що розташована у місті Кошта-де-Капаріка, Португалія.

          Вітаємо з новим призначення! Бажаємо нових здобутків та перемог!

   24 вересня 2020 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулось засідання Вченої ради університету.

   23-25 вересня 2020 року на базі університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «ОСВІТА та НАУКА: пам’ятаючи про минуле, творимо майбутнє». Іноземними учасниками конференції стали представники Куби, Іспанії, Гаїті, Італії, Польщі, Словаччини та Казахстану. У роботі конференції взяли участь понад 165 фахівців (зокрема, 48 докторів та 64 кандидати наук) із понад 20 навчальних закладів України, державні службовці та молоді науковці.

     23-24 вересня 2020 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулися засідання Зборів трудових колективів факультетів української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, педагогіки і психології та фізичного виховання, спорту і здоров’я. На порядку денному – рекомендація кандидатури на посаду декана відповідного факультету. Модераторами зборів було обрано голів профспілкової організації факультетів.

    23 вересня 2020 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбувся спільний семінар Міждисциплінарного центру систем НПУ імені М.П. Драгоманова й кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь фізико-математичного факультету університету. Доповідав директор Міждисциплінарного центру систем НПУ імені М.П. Драгоманова професор Юрій Григорович Кондратьєв на тему "Філософія натуральних чисел", представивши авдиторії множину натуральних чисел у філософському осмисленні.

   З успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка (23 – соціальна робота).

   Це результат старання і старанності, працьовитості та самовіддачі, сили волі і твердості духу. Бажаємо колезі успішного втілення всіх творчих і  наукових планів, енергії і натхнення в професійному зростанні і в майбутніх наукових пошуках, щоб в планах була мудрість, а у службових справах - підтримка однодумців, в серці - тепло і сонячно від людської вдячності.

Сторінка 1 із 16