Головна / НОВИНИ / Події

10 червня 2021 року делегація НПУ імені М.П. Драгоманова на чолі з ректором університету, доктором філософських наук, професором Віктором Андрущенком відвідала презентацію книги українського дипломата, професора, доктора історичних наук, ректора Дипломатичної академії України (1996–2003), Надзвичайного, Повноважного Посла України в Республіці Кіпр (2003–2007, 2012–2019 рр.) та завідувача кафедри публічного управління та міжнародних відносин НПУ імені М.П. Драгоманова Бориса Гуменюка, яка відбулася в приміщенні дирекції «Медіацентр» ГДІП.

8 червня 2021 року ректор університету доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко на Вченій раді фізико-математичного факультету вручив контракт на посаду декана цього підрозділу доктору фізико-математичних наук, професору Миколі Вікторовичу Працьовитому.

НПУ імені М.П. Драгоманова відповідно до Закону України “Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення посади проректора з наукової роботи

Термін подання документів – 10 днів від дня опублікування оголошення

Активна науково-дослідна та навчально-методична робота, яку проводить професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова, є безумовною запорукою формування висококваліфікованих фахівців-педагогів у різних галузях освіти та й не лише педагогів, адже університет готує спеціалістів за широким спектром освітніх програм.

7 червня 2021 року на засіданні ректорату очільник НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко підписав Меморандум про співпрацю з директором ТОВ «Чорнобильський університет» Сергієм Мирним та директором ТОВ «ЧОРНОБИЛЬ ТУР» Ярославом Ємельяненком.

На засіданні Вченої ради університету 27 травня 2021 року було відзначено студентів-драгоманівців, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, який проводився у 2020/21 н.р. під егідою Міністерства освіти і науки України.

Студентський гуртожиток – це не лише місце проживання для студентів, насправді це цілий світ, який допомагає влитися в студентське життя, формує самостійність, незалежність та відчуття відповідальності.

30 травня 2021 року Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова приймав у своїх стінах португальського аристократа, нащадка королів Португалії, герцога Браганси Дуарте Піу.

Вітаємо студентку 1 курсу магістратури спеціальності 016 «Спеціальна освіта (Логопедія)» Гуценко Марію Олександрівну, яка виборола ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі методичних робіт ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів», що відбувся 18 травня 2021 р. у межах V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами».

Протягом 17 – 21 травня 2021 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова проходив Тиждень науки у змішаному форматі, протягом якого на факультетах було проведено різного рівня наукові заходи.

Розпочався тиждень з загальноуніверситетського пленарного засідання Звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2020 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

21 травня 2021 року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова став співорганізатором онлайнової зустрічі «Уміти бути українцями» разом із колегами з різних куточків України – Харкова, Тернополя, Ужгорода, Сум.

Запрошена гостя - віцепрезидент Української центральної репрезентації в Аргентині МАРІЯ ХРИСТИНА ЗІНЬКО.

Мета  зустрічі - знайомство українців материкової України і українців Аргентини, налагодження культурно-освітньої співпраці.

Вітаємо студентку  1  курсу магістратури спеціальності 016 «Спеціальна освіта (Логопедія)» Тепаленко Анастасію Олегівну, яка виборола І місце на Всеукраїнському конкурсі методичних робіт ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів», який відбувся в рамках V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами»  18 травня 2021 року.

Сторінка 1 із 22