Головна / НОВИНИ / Події

    30 червня 2022 року відбулось у змішаному форматі засідання Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова, де було розглянуто кілька підсумкових питань поточного року: підсумки студентської наукової роботи у 2021-2022 н. р., завершення навчального року та виконання рішень Вченої ради університету.

  Щороку 28 червня  ми відзначаємо важливе свято для нашої держави – День Конституції України.

 

  26 років тому був прийнятий Основний Закон України, який став гарантом прав і свобод кожного українця. І саме він закріплює за Україною статус суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави. Сьогодні ми захищаємо нашу країну зі зброєю в руках від посягань на цей статус російського агресора, на нашу волю і право жити на своїй землі. І ми  переможемо у цій війні, бо за нами правда!

Пресслужба університету

24 лютого 2022 року почався новий етап російсько-української війни – відбулося широкомасштабне російське вторгнення на українські території. Тисячі загиблих як військових, так і мирних цивільних на совісті російських окупантів…

Війна несе біль, смерть, розруху та супроводжується розв’язанням багатьох проблем як на рівні особистості, так і на більш глобальному державному та міжнародному рівнях, так само, як і переоцінкою життєвих цінностей.

    Шановні драгомановці! У третю суботу травня в Україні вже традиційно  відзначаємо ще одне наше професійне свято  – День науки!

  Завдяки розвитку науки, ефективного використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку країни, здатну забезпечувати сталий розвиток суспільства та підтримувати його соціальну єдність та добробут. І це стає ще більш актуальним для України в такий непростий для всіх нас час війни, яку розпочала росія. Нашій державі потрібна допомога науковців, а науковцям – допомога й підтримка держави. Тільки при такій синергії можливе процвітання усіх сфер життєдіяльності українського суспільства.

   8 травня 2022 року Україна спільно з усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті та примирення, а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   У ці дні ми згадуємо і вклоняємося сміливості й відвазі тих, хто віддав своє життя заради майбутнього дітей, заради мирного життя, аби НІКОЛИ ЗНОВУ. Ті події мали б застерегти від повторення подібної страшної катастрофи, яка принесла смерть і розруху багатьом містам та країнам світу.

Сьогодні, 26 квітня 2022 року, 36-ті роковини Чорнобильської катастрофи та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

У ніч проти 26 квітня 1986 році сталася аварія на Чорнобильській АЕС: на четвертому енергоблоці станції відбулися два теплові вибухи, які повністю зруйнували реактор, у результаті чого відбулось виверження радіоактивних речовин.

   Дорога Драгомановська родино! Шановні студенти, викладачі та співробітники!  Щиро вітаю вас зі світлим святом Великодня!

11 квітня 2022 року  в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулося розширене засідання ректорату. Декани факультетів розповідали про відновлення освітнього процесу на своїх підрозділах в умовах воєнного стану.

      Вже понад місяць в Україні війна. Перший шок пройшов. Проте щодня з’являється інформація та кадри з різних гарячих точок нашої країни, які просто жахають нелюдським ставленням агресорів-рашистів до простих мирних жителів. Від цього кров холоне у жилах…  Буча, Ірпінь, Бородянка, Маріуполь, Мелітополь, Харків, Суми, Чернігів і ще багато міст та сіл нашої держави…

   До уваги проректорів, деканів, керівників структурних підрозділів університету!

   Центр цифрових освітніх технологій повідомляє, щo університет отримав ліцензії Teaching and Learning Upgrade від компанії Google. Використання цих ліцензій дозволяє, зокрема, здійснювати запис відеозустрічей та приєднувати одночасно 250 користувачів.

    Для більш детальної інформації звертайтесь до Центру цифрових освітніх технологій за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр цифрових освітніх технологій

 

    28 березня 2022 року відбулось онлайнове засідання Вченої ради університету. З 24 березня в НПУ імені М.П. Драгоманова згідно з наказом ректора № 58 від 21 березня 2022 року було відновлено проведення навчальних занять. Тож серед питань, що розглядались – стан відновлення освітнього процесу в умовах воєнного стану, проведення практик та підсумкових атестацій, активізація наукової роботи викладачів та функціонування інших напрямів роботи університету.

    Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції ''Післявоєнний світ: люди, проблеми, цінності'', яка відбудеться 15 квітня 2022 року об 11.00 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

   Свою участь уже підтвердили іноземні та вітчизняні науковці, громадські та політичні діячі, студентство.

    Тези (до 3-х ст., 0,5 інт., шрифт 14) просимо надсилати до 10 квітня 2022 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оргкомітет конференції

Сторінка 1 із 29