Головна / НОВИНИ / Оголошення

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 рр. і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 рр.

Тоталітарний режим заморив голодом мільйони невинних душ, а його спадкоємці сьогодні створюють новий мор для українців. Боремося! Вкотре в нашій історії боремося за своє життя, за свою державність, за свободу української нації.

   21 листопада 2022 року відійшов у засвіти Борисенко Володимир Йосипович - завідувач кафедри історії України, етнології та краєзнавства, організатор кафедри історії України, доктор історичних наук, професор, академік Української академії історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України.

   Він був видатним українським вченим, автором численних наукових, науково-методичних і публіцистичних праць, очільником-засновником наукової школи «Соціально-національні проблеми історії України другої половини XVII – початку ХХ ст.», прекрасним педагогом, гарним прикладом для багатьох поколінь молодих дослідників, які отримали його підтримку на шляху своєї наукової діяльності.

   16 листопада 2022 року на базі університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ ТРЕНДИ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ».

   Дорогі студенти-драгомановці, вітаю вас з Міжнародним днем студентів!

   Це свято символічного єднання студентів усього світу. Це свято молодості, жаги до життя, реалізації можливостей, руху вперед та великих звершень. Ви – та радикальна й рушійна сила прогресу, від якої залежить майбутня розбудова й життя нашої країни.

   Конкурс для викладачів на отримання стипендії на стажування в Університеті Вітаутаса Великого (Литовська Республіка) в рамках програми ERASMUS+

     Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова підписав угоду з Університетом Вітаутаса Великого (Литовська Республіка) в рамках програми Еразмус+,яка дозволить обом університетам протягом 2023-2027 років організовувати міжнародну академічну мобільність студентів та викладачів за широким спектром спеціальностей!

Нині українська мова – світовий тренд. І сталося це всупереч сподіванням агресора: хотів знищити, стерти з карти світу державу українську, спалити слово українське, змусити замовкнути народ український. Та сила духу, мужність, волелюбність дають крила оборонцям, захисникам на всіх фронтах.

   Відповідно до наказу ректора Університету від 26.08.2022 року№192 «Про початок 2022–2023 навчального року», розпорядження від 24.10.2022 року № 25, з метою гарантування безпечних умов навчання та праці

НАКАЗУЮ:

   14 листопада вітаємо з професійним святом логопедів факультету спеціальної та інклюзивної освіти. Ви відіграєте надзвичайно важливу роль у житті своїх вихованців та студентів, яких готуєте найкращими спеціалістами в цій галузі. Саме ви допомагаєте з корекцією роботи мовного апарату різним соціальним і віковим групам населення.

  Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у вашій нелегкій праці, терпіння та наполегливості, нових методологічних підходів у вирішенні практичних завдань дефектів мовлення та їх виникнення, нових й ще більш значних досягнень у професійній сфері.

     Конкурс для викладачів на отримання стипендії на стажування в Університеті Вітаутаса Великого (Литовська Республіка) в рамках програми ERASMUS +

   Стало відомо про ще одну втрату у нашій Драгомановській родині: на війні загинув випускник факультету політології та права (нині - соціально-правового факультету) Сергій Федорівський.

    Сергій був активним громадським діячем, учасником Громадянського руху «Відсіч» та спільнот «Мова об'єднує» і Рух опору капітуляції. Був добровольцем, брав участь у російсько-українській війні на Донбасі, після повномасштабного російського вторгнення в українські землі захищав Київщину та Харківщину.

Сторінка 1 із 49