Головна / НОВИНИ / Оголошення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” зі змінами, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 р. № 239 і наказу  Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 р. № 406, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 27.03.2020 р. № 1/9-178 з метою виконання освітніх програм та забезпечення якості підготовки

НАКАЗУЮ:

Вельмишановні драгоманівці!

Дорогі студенти, аспіранти, докторанти, викладачі та співробітники університету!

У контексті реалізації заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції  карантинні заклади в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління продовжено до 24 квітня 2020 року (відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України  25 березня 2020 року).

Колектив університету щиро вітає почесного професора НПУ імені М.П.Драгоманова, геніальну українську письменницю, надзвичайну поетесу Ліну Костенко з ювілеєм!

Кожен твір цієї неймовірно талановитої людини проникає глибоко в душу, торкаючись її струн. Кожне слово сповнене незламного духу свободи.

Бажаємо Вам, пані Ліно, міцного здоров'я, нестримної творчої енергії, натхнення для втілення в життя усіх творчих задумів!

Вітаємо студентку факультету педагогіки і психології Тетяну Золотаренко та її наукового керівника Тетяну Васютіну з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Тетяна Олександрівна Золотаренко – студентка 4 курсу (4-ПН групи) спеціальності «Початкова освіта» – посіла 2 місце у ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», що проходив  у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського (м. Вінниця, березень 2020 р.).

Тема наукової роботи: «Формування основ громадянської компетентності в учнів початкової школи у процесі хвильових занурень в умовах STREAM-освіти». Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання Васютіна Тетяна Миколаївна.

Вітаємо і бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вища освіта України)

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Капітальний ремонт навчального корпусу по вул. Освіти 6, гуртожитку по вул. Освіти 6А, навчальної та офісної будівлі по вул. Пирогова 9, навчальних корпусів по вул. Тургенівська 8/14 та Спортивного комплексу по вул. Тургенівська 3-9

Шановні драгоманівці! Центр цифрових освітніх технологій університету повідомляє, що на час карантину відкритий вільний доступ до порталу онлайн-курсів coursera.org.

Для запису на курси звертайтесь до Центру цифрових освітніх технологій (https://www.facebook.com/groups/151166126072697/ або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Пресслужба університету

Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити для убезпечення від коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

Відповідно до рішення Уряду оголошено загальнонаціональний карантин. У зв’язку з цим Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова  на три тижні – з 12 березня до 3 квітня 2020 року – переходить на дистанційну форму навчання.

Наказ ректора університету Віктора Андрущенка № 187-П від 11 березня 2020 року про запровадження карантину в університеті

ЗАВАНТАЖИТИ

Про можливі зміни та інші важливі новини повідомлятимемо на офіційному сайті університету.

Пресслужба університету

Навчання в ВНЗ об’єднує людей – в класах, гуртожитках, під час проведення різних заходів. Якщо ви навчаєтеся у бібліотеці, відвідуєте спортивні заходи або відпочиваєте з сусідами по кімнаті в гуртожитку, вас оточують люди. Все це разом створює багато можливостей для поширення респіраторних захворювань, таких як грип чи COVID-19.

Організаційно-методичний відділ НМЦ університету запрошує на «Ярмарок вакансій Імпульс 2020» студентів та випускників, які бажають працевлаштуватися в Україні.

Ініціатором заходу виступає Центр кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ.

Для забезпечення ефективного навчального процесу буде здійснюватися щотижневий моніторинг дистанційної активності викладачів факультетів

Структура та детальні відеоінструкції щодо роботи в системі дистанційного навчання знаходяться за посиланням https://docs.google.com/document/d/1ichHRawjKSBx1d1v_nWroqyicW3TNpwBKVkO44BNGU0/edit або на стартовій сторінці moodle.npu.edu.ua.

З метою запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19, згідно з розпорядженням ректора від 06 березня 2020 року  № 8  та рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України з 10 березня 2020 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова призупиняється:

Сторінка 1 із 17