Головна / НОВИНИ / Оголошення

Сьогодні, 28 липня 2022 року, ми вперше відзначаємо свято нашої державності, яке своїм корінням сягає часів Київської Русі.

Україна – вільна, суверенна, незалежна держава, а українці – незламний духом, щирий серцем та хоробрий народ. Ми щодня, щохвилини доводимо це, виборюючи перемогу у російського агресора. Тільки перемога і єдність всього українського народу є запорукою збереження нашої державності.

Віримо в нашу перемогу, віримо у наших захисників-Героїв!

Пресслужба університету

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 р. № 2352-ІХ, Кодексу законів про працю України,

НАКАЗУЮ:

В Держкомтелерадіо України триває прийом публіцистичних творів на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики до 10 серпня 2022 року.

З положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

Пресслужба університету

Відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», роз’яснення Державної служби України з питань праці від 02.06.2022 р. та враховуючи обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина відповідно до статей 43, 44 Конституції України,

НАКАЗУЮ:

Відійшов у засвіти ще один авторитет своєї епохи – Геннадій Бурбуліс – людина, що розуміла потворну сутність радянської імперії і допомогла у свій час її зруйнувати.

Висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким, однодумцям та друзям.

У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова ще одна важка втрата. Захищаючи Батьківщину, загинув випускник магістратури цього року історико-філософського факультету Павло Наконечний.

Відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», статті 2 глави 19 Прикінцевих положень Кодексу законів про працю України в редакції зазначеного Закону України,

НАКАЗУЮ:

Відповідно до Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», Кодексу законів про працю України, приймаючи до уваги значне скорочення видатків Державного бюджету України на освіту за програмою 2201160, виконання заходів індивідуальних планів роботи, запланованих на 2021-2022 навчальний рік,

НАКАЗУЮ:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 27 травня 2022р.); постанови Головного санітарного лікаря України № 9 від 26.08.2021р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби  (COVID-19).

У багатьох наших студентів знайомство з університетом розпочалось із Дня відкритих дверей.

Це унікальна можливість для кожного вступника потрапити в іншу атмосферу – перенестись на певний час у майбутнє і познайомитися з тими людьми, які будуть супроводжувати тебе протягом усіх років навчання, будуть підтримувати, допомагати, давати поради…А ще це можливість поспілкуватися і дізнатися більше про навчання, життя у гуртожитку, дозвілля. А насамперед – розібратися в усіх тонкощах вступу на обрану тобою спеціальність.

Так, вступнику 2022 року, твій останній рік у школі видався непростим. Сьогодні ми боремося за нашу перемогу на всіх фронтах. Твій – навчання. Перед тобою відкривається широкий вибір спеціальностей. Тож обирай! І вперед!

Сторінка 1 із 46