Головна / НОВИНИ / Оголошення

Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка запрошує на онлайн-зустріч з Тетяною Шептицькою – нашою випускницею, відомою науковицею, поеткою, журналісткою, громадською діячкою, перекладачкою, кандидаткою філологічних наук, заступницею генерального директора з наукової роботи Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили», яка відбудеться 14 травня 2022 року о 12.30 год.

Чекаємо за покликанням: https://meet.google.com/vhy-rmxp-kon?hs=122&authuser=0

На 89-му році життя відійшов у вічність перший Президент незалежної України  Леонід Макарович Кравчук.

Людина-легенда, що була біля витоків сучасної української державності, обіймав посаду голови Верховної Ради України, коли розпався СРСР, став президентом незалежної України у 1991 році. Йому довелося приймати непрості історичні рішення, але він завжди залишався відданим Україні і щиро вболівав за її долю.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/4408/22 «Про просвітницькі заходи з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації», наказу Міністерства освіти і науки України № 384 від 26.04.2022 року «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.11.2021 року № 1288»

Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати.

До вибухонебезпечних предметів належать:

Шановні студенти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова!

На кафедрі військової підготовки  Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбудеться День відкритих дверей  онлайн на платформі ZOOM.

11 квітня 2022 року відбулась онлайнова зустріч Студентського парламенту НПУ імені М.П. Драгоманова з ректором університету Віктором Андрущенком та проректорами – Романом Вернидубом, Григорієм Торбіном, Ігорем Вєтровим, Миколою Корцем, а також очільницею Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій університету Тамілою Новіцькою.

Наш драгомановський колектив спіткала ще одна гірка втрата... Загинула студентка 2 курсу факультету спеціальної та інклюзивної освіти Тагірова Анастасія. 30 березня 2022 року, коли вона везла гуманітарну допомогу в Чернігів, її авто обстріляли на переправі перед виїздом в місто.

Колектив університету глибоко сумує та співчуває рідним і близьким Насті. Переконані, що винні обов’язково понесуть покарання. А ми завжди пам’ятатимемо нашу добру й гарну дівчинку. Світла і вічна пам’ять її душі…
Пресслужба університету

20 березня 2022 року на 87 році життя відійшов у засвіти Василь Михайлович БРОВДІЙ,  доктор біологічних наук, професор,  дійсний  член Української екологічної академії наук, академік  АН ВШ України, заслужений діяч науки і техніки України.

У зв’язку з  дією правового режиму воєнного стану  в Україні, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07.03.2022 р. №235 «Про деякі питання організації роботи закладів фахової передвищої, вищої освіти на час воєнного стану» та відповідно до рішення ректорату від 11.03.2022 р.

Н А К А З У Ю:

На адресу ректора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова надійшов лист підтримки від почесного доктора, почесного професора та члена Наглядової ради університету - Морітца Гунцінґера.

Сторінка 1 із 45