Головна / НОВИНИ / Оголошення

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова завжди відповідав на ті виклики, які поставали перед суспільством. І пандемія, що нині шириться світом, та навчання в її умовах не стали винятком. Раптовий, але очікуваний перехід на дистанційну форму навчання з 15 жовтня 2020 року у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо COVID-19 не був несподіванкою. Саме через те, що довготривалий карантин (з 12 березня 2020 р.) став для всього світу надважким випробуванням, а карантинне дистанційне навчання оголило безліч проблем, на які слід звернути увагу, ми змушені були підготуватися не лише як викладачі, а й як психологи.

14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято – день Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято уособлює мужність і самовідданість, хоробрість і стійкість, яку в усі часи проявляють захисники й захисниці нашої держави, оборонці її суверенності й соборності.

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції CОVID-19 та якісного виконання освітніх програм, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 р. №1/9-576 та постанови Головного державного санітарного лікаря № 50 від 22.08.2020 «Протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

НАКАЗУЮ:

З сумом повідомляємо, що пішов із життя професор кафедри педагогіки і психології вищої школи факультету менеджменту освіти та науки, заступник директора Департаменту вищої освіти МОН України у 2013–2016 рр. Микола Миколайович Фоменко.

Співчуваємо і співпереживаємо разом з родиною та друзями. Вічна пам’ять та спокій його душі!

Шановні колеги! Наш університет переведено на новий план "Coursera for Campus Basic", що охоплює:

- 20 000 безкоштовних студентських ліцензій для університету;
-  навчальні проєкти на платформі з інструктором, що включають 1 курс-проєкт для одного студента на рік;
- довідкові та адміністративні послуги.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020№ 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2», постанови головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (СОVID-19)», беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки України від 31.08.2020 №1/9-493,

НАКАЗУЮ:

Європейська Комісія оголосила 2 додаткових конкурси зі стратегічних партнерств з бюджетом понад 200 млн. євро.

Дані конкурси спрямовані на фінансування та реалізацію проєктів, що сприятимуть впровадженю стратегіїй #EUDigitalEducation та розвитку навичок через CREATIVITY & THE ARTS,

Шановні драгоманівці! Щиро вітаю вас з нашим професійним святом – Днем працівника освіти!

Наш університет має особливе спрямування: ми готуємо педагогів, вчителів, викладачів. Впевнений, ви погодитесь з думкою, що вчитель для кожного з нас є дуже дорогою людиною. Так, справді, бо саме він відкривав нам дорогу у велике життя і саме йому ми зобов’язані своїми життєвими й професійними перемогами.

Студентська виборча комісія НПУ імені М.П. Драгоманова повідомляє про проведення Конференції студентів університету в середу 7 жовтня 2020 р. о 14:30.

У зв’язку з карантином зустріч пройде у форматі відеоконференції у Google Meet. Просимо бути присутніми всіх делегатів.

Всі охочі можуть завітати до ауд. 231 центрального корпусу університету, де знаходитиметься Голова СВК Щербак Євгеній.

На Вченій раді НПУ імені М.П. Драгоманова 24 вересня 2020 р. було ухвалено:

• у зв’язку з пандемією COVID-19 провести посвяту першокурсників у студенти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова по факультетах.

Витяг з протоколу № 2 від 24.09.20 р.

Щиро вітаємо співробітників нашої Наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова та її директора Людмилу Савенкову з Всеукраїнським днем бібліотек!

«Бібліотека  належить  до  визначальних  осередків інтелектуальної  інфраструктури  держави,  потужних  центрів  національної  інформаційної  політики, скарбниць  історико-культурної  спадщини.  Вона  невпинно і щедро передає нащадкам найкращі творіння та найвищі здобутки попередніх поколінь – історичну пам’ять, ідеали, традиції», – зазначає ректор університету Віктор Андрущенко.

Сторінка 1 із 25