25 листопада 2021 року відійшов у вічність український державний і політичний діяч, ексмер Києва, народний депутат України (2007–2012), депутат Київської міської ради та почесний професор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Олександр Олександрович Омельченко.

Колектив університету висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої втрати для всієї української спільноти. Сумуємо та співпереживаємо разом з родиною та колегами.

Вічна пам’ять та спокій його душі!

Колектив НПУ імені М.П.Драгоманова

Ректорат, професорсько-викладацький склад, студенти й аспіранти в глибокій жалобі з приводу раптової смерті доктора філософських наук, професора Володимира Павловича Беха, який був завідувачем кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції соціально-правового факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, з 2003 по 2014 рр. обіймав посаду проректора університету.

Ректорат, професорсько-викладацький склад НПУ імені М. П. Драгоманова, викладачі та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського перебувають в глибокій жалобі з приводу раптової смерті заслуженого діяча мистецтв України, професора Вадима Івановича Скрипниченка.

На трасі Київ – Прилуки у ДТП розбилася 21-річна українська легкоатлетка... Дівчина поверталась додому після участі в київському ультрамарафоні.

Катерина Долган – студентка 4 курсу факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, призерка чемпіонату країни з гірського бігу, переможниця і призер багатьох забігів, рекордсменка з безперервного бігу Національного Реєстру Рекордів України.

З сумом повідомляємо, що 4 травня 2021 року на 84-му році життя пішла у засвіти Дубогай Олександра Дмитрівна – доктор педагогічних наук, професор, багаторічний очільник кафедри фізичного виховання і здоров`я Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Перестало битися серце авторитетного вченого, педагога, мудрого керівника і людини з активною життєвою позицією, яка 35 років самовідданої творчої праці віддала університету. Олександра Дмитрівна все життя присвятила науці, підготувала багато науковців-послідовників.

30 березня 2021 року на 82-му році життя закінчила свій земний шлях  Капська  Алла Йосипівна –  відомий український педагог і вчений у галузі соціальної педагогіки та теорії і методики виховання, заслужений діяч науки і техніки України, відмінник освіти України, почесний професор університету, доктор педагогічних наук, професор, багаторічний очільник кафедри соціальної педагогіки факультету соціально-економічної освіти.

28 березня 2021 року на 86-му році відійшов у вічність Володимир Іванович Бондар – видатний вчений-педагог, дійсний член НАПН України, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, лауреат премії імені В. І. Вернадського, заслужений професор університету, доктор педагогічних наук, професор, почесний декан факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

15 березня 2021 року пішов із життя видатний музикант, педагог, вчений та громадський діяч Анатолій Георгійович Болгарський.

Ректорат, професорсько-викладацький склад НПУ ім. М. П. Драгоманова, викладачі та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського перебувають в глибокій жалобі з приводу раптової смерті заслуженого діяча мистецтв України, кандидата педагогічних наук, професора Анатолія Георгійовича Болгарського, який був деканом факультету понад 30 років. Ми всі сумуємо та висловлюємо свої щирі співчуття рідним і близьким померлого.

На 74 році раптово пішов з життя відомий фізик-теоретик і організатор науки, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України та премії  ім. С.І. Пекаря НАН України, директор Інституту магнетизму НАН України та МОН України, член-кореспондент НАПН України, професор Горобець Юрій Іванович.

На 80-му році життя помер відомий український філософ, соціолог і політолог Микола Михальченко.

26 лютого 2021 року на вісімдесят третьому році життя відійшов у засвіти доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, академік Академії педагогічних наук України Мирослав Іванович Жалдак.

Сторінка 1 із 2