Ректорат, професорсько-викладацький склад НПУ імені М. П. Драгоманова, викладачі та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського перебувають в глибокій жалобі з приводу раптової смерті заслуженого діяча мистецтв України, професора Вадима Івановича Скрипниченка.

На трасі Київ – Прилуки у ДТП розбилася 21-річна українська легкоатлетка... Дівчина поверталась додому після участі в київському ультрамарафоні.

Катерина Долган – студентка 4 курсу факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, призерка чемпіонату країни з гірського бігу, переможниця і призер багатьох забігів, рекордсменка з безперервного бігу Національного Реєстру Рекордів України.

З сумом повідомляємо, що 4 травня 2021 року на 84-му році життя пішла у засвіти Дубогай Олександра Дмитрівна – доктор педагогічних наук, професор, багаторічний очільник кафедри фізичного виховання і здоров`я Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Перестало битися серце авторитетного вченого, педагога, мудрого керівника і людини з активною життєвою позицією, яка 35 років самовідданої творчої праці віддала університету. Олександра Дмитрівна все життя присвятила науці, підготувала багато науковців-послідовників.

30 березня 2021 року на 82-му році життя закінчила свій земний шлях  Капська  Алла Йосипівна –  відомий український педагог і вчений у галузі соціальної педагогіки та теорії і методики виховання, заслужений діяч науки і техніки України, відмінник освіти України, почесний професор університету, доктор педагогічних наук, професор, багаторічний очільник кафедри соціальної педагогіки факультету соціально-економічної освіти.

28 березня 2021 року на 86-му році відійшов у вічність Володимир Іванович Бондар – видатний вчений-педагог, дійсний член НАПН України, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, лауреат премії імені В. І. Вернадського, заслужений професор університету, доктор педагогічних наук, професор, почесний декан факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

15 березня 2021 року пішов із життя видатний музикант, педагог, вчений та громадський діяч Анатолій Георгійович Болгарський.

Ректорат, професорсько-викладацький склад НПУ ім. М. П. Драгоманова, викладачі та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського перебувають в глибокій жалобі з приводу раптової смерті заслуженого діяча мистецтв України, кандидата педагогічних наук, професора Анатолія Георгійовича Болгарського, який був деканом факультету понад 30 років. Ми всі сумуємо та висловлюємо свої щирі співчуття рідним і близьким померлого.

На 74 році раптово пішов з життя відомий фізик-теоретик і організатор науки, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України та премії  ім. С.І. Пекаря НАН України, директор Інституту магнетизму НАН України та МОН України, член-кореспондент НАПН України, професор Горобець Юрій Іванович.

На 80-му році життя помер відомий український філософ, соціолог і політолог Микола Михальченко.

26 лютого 2021 року на вісімдесят третьому році життя відійшов у засвіти доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теоретичних основ інформатики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, академік Академії педагогічних наук України Мирослав Іванович Жалдак.

Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловлює щирі співчуття декану факультету іноземної філології Аллі Анатоліївні Зернецькій та її сестрі Марині Анатоліївні Порошенко з приводу передчасної смерті їх мами Людмили Переведенцевої.

Розлука з батьками – найважча та найболючіша. Співпереживаємо та співчуваємо вашій непоправній втраті.

Вічна пам'ять та спокій душі пані Людмили.

Добігає час, коли душа залишає земні обрії та лине у вись. Ми щиро сподіваємося, що Господь оселить її там, де спочивають праведні. Бо саме таким він був тут, на землі. Педагог із майже 60-річним стажем, фізик за освітою, працелюб за натурою, він ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його на поступ уперед. Він був тим працівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити намічене на освітянській ниві.

Сторінка 1 із 2