Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловлює щирі співчуття декану факультету іноземної філології Аллі Анатоліївні Зернецькій та її сестрі Марині Анатоліївні Порошенко з приводу передчасної смерті їх мами Людмили Переведенцевої.

Розлука з батьками – найважча та найболючіша. Співпереживаємо та співчуваємо вашій непоправній втраті.

Вічна пам'ять та спокій душі пані Людмили.

Добігає час, коли душа залишає земні обрії та лине у вись. Ми щиро сподіваємося, що Господь оселить її там, де спочивають праведні. Бо саме таким він був тут, на землі. Педагог із майже 60-річним стажем, фізик за освітою, працелюб за натурою, він ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його на поступ уперед. Він був тим працівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити намічене на освітянській ниві.

Сьогодні, 25 серпня 2020 року, відійшов у вічність відомий український науковець, Герой України, почесний доктор нашого університету, засновник та перший директор Інституту магнетизму Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України  Віктор Григорович Бар'яхтар.

Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої втрати для всієї української спільноти.

Ректорат з глибоким смутком сповіщає, що на 63 році життя після тривалої хвороби відійшов у вічність головний інженер університету, капітан першого рангу Костенко Віктор Іванович.
     У наших серцях він залишиться доброю, відповідальною, принциповою та професійною людиною.

Колектив університету та профспілкова організація висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким померлого.

Вічна пам'ять та спокій його душі!

Колектив Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова глибоко сумує стосовно тяжкої втрати  – відійшла у вічність Людмила Семенівна Горбачук, дружина голови Первинної профспілкової організації НПУ імені М.П. Драгоманова, завідувача кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін у вищій школі І. Т. Горбачука.

Свою майбутню дружину Іван Тихонович  зустрів  ще у студентські роки. Людмила Семенівна Манько була його одногрупницею протягом п’яти років навчання (1954 – 1959). У 1957 році щаслива пара одружилась. Спільно народили і виховали двох синів Сергія (1958) та Олександра (1962).

До 1965 року Л. С. Горбачук працювала вчителем, потім до 2001 року була спеціалістом з обчислювальної та комп'ютерної техніки в системі харчової промисловості.

Людмила Семенівна була доброю і чуйною людиною. Сумуємо та співпереживаємо разом з родиною. Вічна пам’ять та спокій її душі!

Пресслужба університету