Головна / НОВИНИ / Архів новин

Українська освітня спільнота отримує листи-звернення від іноземних партнерів та друзів зі словами підтримки, висловленнями стурбованості та солідарності, засудження акту агресії Російської Федерації проти України.

Дякуємо за підтримку колегам з польського Університету економіки в Бидгощі
     Дорогі студенти-драгоманівці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди початку для нас усіх нового навчального року – з Днем знань! Підкорюйте нові вершини, досягайте омріяної мети. Переконаний, що ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у житті.

Наші переваги:

- 240 годин підготовки з кожного обраного предмета

- косультації та роз`яснення з питань вступу

- зручний розклад занять

- оплата за навчання не змінюється з минулого року

- можливість оплати частинами

Наші переваги:

- 238 годин підготовки з кожного обраного предмета

- консультації та роз`яснення з питань вступу

- зручний розклад занять (вечірня форма навчання та вихідного дня)

- можливість оплати частинами

depositphotos_58467835-stock-photo-tired-student-sleeping-in-library.jpg

internet konf   Рада молодих учених Державного вищого навчального закладу «Переяслав-хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» (Вип. 50), яка відбудеться 15 березня 2019 р.

20 лютого в історії України та в пам’яті українців закарбувався як день вияву неймовірної громадянської самовідданості, мужності, силу духу та стійкості у своїх поглядах людей, що, зрештою, змінили хід історії нашої держави…

У суботу, 16 лютого 2019 року, ректор НПУ імені М. П. Драгоманова професор Віктор Андрущенко провів нараду з проректором із науково-педагогічної та адміністративно-господарчої роботи Миколою Корцем, завідувачами господарств гуртожитків та навчальних корпусів. У зв’язку з пожежею, що трапилася в Національному авіаційному університеті, ректор наголосив на необхідності посилення заходів безпеки в НПУ імені М. П. Драгоманова, проведенню комплексу заходів з організації і забезпечення збереження життя та здоров'я студентів і викладачів, зокрема посилення охорони усіх будівель університету, черговій перевірці всіх евакуаційних виходів, проведення серед всіх учасників навчально-виховного процесу роз’яснення правил поведінки у випадку виникнення надзвичайної ситуації, чергових протипожежних навчань, а також інструктажів завідувачам господарств гуртожитків та навчальних корпусів.

Сторінка 1 із 412