Головна / НОВИНИ / Архів новин

internet konf   Рада молодих учених Державного вищого навчального закладу «Переяслав-хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» (Вип. 50), яка відбудеться 15 березня 2019 р.

trudovyi1   20 грудня 2018 року у Блакитній залі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулося засідання трудового колективу університету.

13 1   Дорога Драгомановська родино! Шановні викладачі, студенти та співробітники університету! Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток! Нехай 2019 рік виправдає усі ваші найзаповітніші надії і сподівання, а у ваших оселях повсякчас хай будуть душевне тепло, взаєморозуміння й любов! Нехай Новий рік буде для вас роком здійснення мрій та бажань, а поруч – тільки вірні і віддані друзі! Бажаю всім вам міцного здоров’я, миру і достатку у ваших домівках, особистого щастя та плідної праці на благо рідної України!

Хай рік новий із щастям ввійде у кожен дім, а тепло різдвяної свічки зігріє серце і сповнить душевною рівновагою та благополуччям! Нехай світла різдвяна зірка осяє ваш шлях, колядки наповнять оселю сміхом і радістю, принесуть вам і вашим близьким мир, добро і злагоду!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Щиро Ваш

ректор Віктор Андрущенко

blahodiyna ukrfil     Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка організував благодійну акцію до Дня Святого Миколая, зібрані кошти від якої були відправлені на допомогу дітям зі Спеціалізованого обласного будинку дитини в Боярці. До акції долучився і факультет політології та права.

Тож творімо дива разом і наш світ стане кращим!

Деталі – на сайті факультету.

zakryttia1   Урочисте закриття та вручення сертифікатів курсу «Освітнє проектування» Школи освітніх ініціатив відбулося 26 грудня 2018 року в НПУ імені М.П.Драгоманова.

partyzan1     Без перебільшення знакова подія в житті студентів НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася 20 грудня 2018 року. Разом із проректором з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів професором Ігорем Георгійовичем Вєтровим вони мали унікальну нагоду зустрітися із Володимиром Жемчуговим, радником Міністра інформаційної політики України з освітніх програм, учасником російсько-української війни, Героєм України.

project1     На початку грудня у Новій Зеландії відбувся Міжнародний конкурс з ландшафтного дизайну The New Zealand Flower and Garden Show 2018, в якому взяла участь викладачка кафедри дизайну та реклами, кандидат філософських наук Юлія Кушнір. Вона представила на оцінку авторитетного міжнародного журі проект виставкового саду «The colors of Spring» («Кольори весни»), який здобув срібну медаль і нагороду за креативність та стійкість, а також за краще використання ендемічних рослин.

zast     18 грудня 2018 року відбулася презентація книги «Організоване суспільство» (у двох томах: «Від мрії до дії» та «Філософія новітнього державотворення») ректора НПУ імені М.П.Драгоманова, доктора філософських наук, професора Віктора Петровича Андрущенка.

vidkryttiaclubu1     12 грудня 2018 відбулося відкриття Підприємницького клубу НПУ імені М.П.Драгоманова «Dragomanov StartUp Club», який є унікальним майданчиком для комплексної підтримки та заохочення підприємництва в академічному середовищі. Проектом передбачено формування підприємницьких навичок у студентської молоді, забезпечення підтримки студентів, аспірантів і молодих вчених для розвитку інноваційних та технологічних проектів в різних областях, а також виховання нового класу фахівців малого та середнього підприємництва у сфері освіти та науки. Ініціатори проекту вважають це запорукою та ключовими факторами розбудови національної стартап екосистеми, а також, економічного розвитку країни.

ruh1     27 листопада 2018 року Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» було проведено всеукраїнський науково-практичний семінар «Здоров’язбережувальна технологія “Навчання у русі”» на базі загальноосвітньої санаторної школи-інтернату №19 міста Києва.

Сторінка 1 із 406