Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські

   Чи вірите Ви, що наука може бути цікавою? А студенти-драгомановці вірять і доводять це щороку на одному з найзахопливіших наукових заходів Science is Fun. Цього нелегкого для України 2022 року університет Драгоманова поринув у світ науки 21 вересня.

   З приємністю повідомляємо, що нещодавно народному поету України, народному артисту України та автору багатьох популярних пісень, професору нашого університету Андрію Демиденку вручили авторитетну нагороду – ДИПЛОМ лауреата Всеукраїнської літературної премії «КИЇВСЬКА КНИГА РОКУ-2022» у номінації «Художня література» за книгу віршів та поем «З твого цвіту і грому» /в-во «Дніпро», 2022/.

    5 вересня 2022 року відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Громадської організації «Українська гуманітарна платформа» у межах старту 5 курсу Всеукраїнського волонтерського проєкту «Єдині». 

1 вересня 2022 року до НПУ імені М.П. Драгоманова завітав Державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Захарін.

До зустрічі приєднались голови студентських парламентів факультетів та університету, проректори, декани та керівники структурних підрозділів.

   Шановні драгомановці! Дорогі студенти, викладачі та співробітники! Щиро вітаю всіх нас з початком нового навчального року!

   Цей рік є справді особливим. І ми розуміємо, що він не буде легким. В Україні йде війна, ми боремося з ворогом, наші захисники і захисниці мужньо дають відсіч російським окупантам. Ми ж на освітньому фронті маємо продовжувати надавати якісну освіту, передавати свої знання, формувати нові покоління нашого майбутнього. Все це вимагатиме від нас наполегливої праці, обдуманих і зважених рішень, сили й витривалості у досягненні наших цілей.

    Шановна Драгомановська родино! Дорогі студенти, викладачі, співробітники! Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!

    Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. І сьогодні ми продовжуємо виборювати нашу незалежність від посягань російського окупанта на українську землю. Понад 8 років важкої кровопролитної війни, 6 місяців від початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року … Наші захисники мужньо виборюють право України бути суверенною, єдиною, неподільною державою, виборюють для нас право жити у вільній країні. Щиро й уклінно дякуємо кожному, хто виявив мужність і стійкість у боротьбі з ворогом.

    Сьогодні, 23 серпня 2022 року, відзначаємо День Державного Прапора України. Блакитне небо над безкрайніми пшеничними полями України – таким ми бачимо наш державний символ! Він береже пам’ять про славетне минуле нашої країни та символізує нескореність духу, силу боротьби й незламності українців, нашу національну єдність, честь, гідність й героїзм сьогодення. З прапором у руках українські захисники боронять нашу незалежність, свободу і територіальну цілісність, наш спокійний сон та повсякденне життя.

  Наші Герої невтомно борються з ворогом, який посягнув на українські землі, на нашу свободу і незалежність, та, на жаль, маємо втрати…

У липні 2022 року поспішаємо привітати наших студентів-випускників, які завершили навчання й отримали свій омріяний диплом. Урочистості з цієї нагоди відбувалися як офлайн у блакитній залі чи конференц-залі, так і онлайн. Єдиний меседж, що об’єднував кожен захід, – вдячність нашим захисникам, нашим Героям, які оберігають нас, виборюючи для нас життя і свободу, наближаючи перемогу України.

   Викладачі Драгомановського університету продовжують наукову роботу попри всі виклики. Відновлення навчального процесу, активна презентація країни на міжнародній арені та участь українських митців у світових артподіях навесні цього року (Венеційське бієнале, Арт-Базель та ін.) сприяли швидкому поновленню наукових культурологічних досліджень нашими колегами.

  Щиро вітаємо нашого почесного професора, видатну українську письменницю Ліну Костенко з отриманням найвищої нагороди Франції – Ордена Почесного легіону.

   Академічний центр науки та освіти імені Йоганна Вольфґанґа фон Ґете (Гессен, Німеччина) ухвалив рішення про лауреатів престижної Міжнародної літературної премії імені Йоганна Вольфґанґа фон Ґете – за великий творчий внесок у літературу та її подвижницьку популяризацію в світі. Про це нині повідомив директор Академічного центру науки та освіти, професор, доктор філології Карл Готтфрід.

Сторінка 1 із 27