Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські

Шановні драгомановці! У третю суботу травня в Україні вже традиційно  відзначаємо ще одне наше професійне свято  – День науки!

Завдяки розвитку науки, ефективного використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку країни, здатну забезпечувати сталий розвиток суспільства та підтримувати його соціальну єдність та добробут. І це стає ще більш актуальним для України в такий непростий для всіх нас час війни, яку розпочала росія. Нашій державі потрібна допомога науковців, а науковцям – допомога й підтримка держави. Тільки при такій синергії можливе процвітання усіх сфер життєдіяльності українського суспільства.

8 травня 2022 року Україна спільно з усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті та примирення, а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці дні ми згадуємо і вклоняємося сміливості й відвазі тих, хто віддав своє життя заради майбутнього дітей, заради мирного життя, аби НІКОЛИ ЗНОВУ. Ті події мали б застерегти від повторення подібної страшної катастрофи, яка принесла смерть і розруху багатьом містам та країнам світу.

Сьогодні, 26 квітня 2022 року, 36-ті роковини Чорнобильської катастрофи та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

У ніч проти 26 квітня 1986 році сталася аварія на Чорнобильській АЕС: на четвертому енергоблоці станції відбулися два теплові вибухи, які повністю зруйнували реактор, у результаті чого відбулось виверження радіоактивних речовин.

Дорога Драгомановська родино! Шановні студенти, викладачі та співробітники!  Щиро вітаю вас зі світлим святом Великодня!

11 квітня 2022 року  в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулося розширене засідання ректорату. Декани факультетів розповідали про відновлення освітнього процесу на своїх підрозділах в умовах воєнного стану.

До уваги проректорів, деканів, керівників структурних підрозділів університету!

Центр цифрових освітніх технологій повідомляє, щo університет отримав ліцензії Teaching and Learning Upgrade від компанії Google. Використання цих ліцензій дозволяє, зокрема, здійснювати запис відеозустрічей та приєднувати одночасно 250 користувачів.

Для більш детальної інформації звертайтесь до Центру цифрових освітніх технологій за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр цифрових освітніх технологій

28 березня 2022 року відбулось онлайнове засідання Вченої ради університету. З 24 березня в НПУ імені М.П. Драгоманова згідно з наказом ректора № 58 від 21 березня 2022 року було відновлено проведення навчальних занять. Тож серед питань, що розглядались – стан відновлення освітнього процесу в умовах воєнного стану, проведення практик та підсумкових атестацій, активізація наукової роботи викладачів та функціонування інших напрямів роботи університету.

Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції ''Післявоєнний світ: люди, проблеми, цінності'', яка відбудеться 15 квітня 2022 року об 11.00 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Свою участь уже підтвердили іноземні та вітчизняні науковці, громадські та політичні діячі, студентство.

Тези (до 3-х ст., 0,5 інт., шрифт 14) просимо надсилати до 10 квітня 2022 року на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оргкомітет конференції

Вельмишановні драгомановці! Місяць ми живемо й працюємо в умовах війни, яку розв’язала проти України російська федерація. Наші Збройні сили активно чинять опір агресору, який вдерся в наші землі, руйнує міста та села, вбиває мирних громадян, людей похилого віку та дітей. Ворог порушив наш спокій, позбавляє можливості займатись улюбленою справою, мирно жити й працювати, навчатись, розвивати науку та культуру, розгортати плідне міжнародне співробітництво з народами та культурами Європи і світу.

У зв’язку з триваючим правовим режимом воєнного стану, запровадженим Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 р. № 64/2022, відповідно до  п.9  частини 2 статті 36 Закону України «Про вищу освіту» з урахуванням листа Міністерства освіти і науки України від 10 березня 2022 р. № 1/3417-22 та рішення Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова від 21 березня 2022 р.

Н А К А З У Ю:

Борітеся — поборете!

Вам бог помагає!

За вас правда, за вас слава.

І воля святая!

Тарас Шевченко

Сьогодні, 9 березня 2022 року, виповнюється 208 років від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

З 24 лютого 2022 року спільно зі ЗСУ та всіма патріотичними силами України наша Драгомановська родина робить все можливе для відбиття агресії Росії та ослаблення держави-загарбника на всіх напрямках, включно з кібер- та міжнародним фронтами. Багато співробітників та здобувачів вищої освіти  влились до лав ЗСУ та територіальної оборони, здійснюють волонтерську допомогу.  На жаль, наша випускниця 2018 року факультету інклюзивної освіти Гвоздецька Анастасія разом з іншими волонтерами загинула від куль окупантів, виконуючи свій громадянський обов’язок. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

Сторінка 1 із 26