Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські

    Феномен успіху, формула успіху, магія успіху – сутність цих понять та як вони втілюються в системі освіти досліджувала з неабияким натхненням команда факультету педагогіки й психології НПУ імені М.П. Драгоманова. Зі своїми думками та враженнями стосовно участі у проєкті «Успіх» у межах Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення PLAY FEST 2020 вони хочуть поділитися й з Вами.

    28 травня 2020 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась онлайн-нарада ректорату. Ректор університету Віктор Андрущенко зазначив, що протягом карантину університет активно продовжує працювати в дистанційному режимі: на факультетах проводяться не лише лекційні та семінарські заняття у форматі онлайн, але й Дні відкритих дверей, міжнародні та всеукраїнські наукові конференції, флешмоби та акції, приурочені до певних свят.

Міжнародна конференція кафедри культурології та філософської антропології НПУ імені М. П. Драгоманова та її наукової лабораторії стала доволі резонансною в Україні та за кордоном.

     Драгоманівська родина щиро вітає студенток факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка з перемогою у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

      Вдруге поспіль Людмила Василенко та Оксана Жмуд, студентки ІІІ курсу, досягають високих результатів на цьому конкурсі. Цього року на Х ювілейному конкурсі наші дівчата зайняли ІІІ місце. Вітаємо вас і бажаємо успіхів у навчанні та визначних досягнень на життєвій ниві!

    Вітаємо студентів-відмінників, молодих науковців Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, які стали стипендіатами Президента України (відповідно до Указу Президента України від 9 червня 1994 року №290 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні», пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року № 744, відповідно до рішення Вченої Ради (протокол №9 від 27 лютого 2020 року), наказу ректора університету від 6  травня  2020 року № 451):

14 травня, в перший день конференції, (з нагоди 15-річчя ВГО "Українська асоціація корекційних педагогів"), співорганізатором якої є факультет спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова, охопила понад 300 учасників з усієї України.

   Колектив університету щиро вітає музейних працівників, істориків, культурологів-музеєзнавців, фахівців у сфері пам’яток історії та культури, усіх причетних до діяльності вітчизняних музейних установ із Міжнародним днем музеїв!

    Шановні колеги, бажаємо вам здоров’я, наукових і творчих здобутків у справі збереження, дослідження та популяризації історико-культурної спадщини України.

     7 травня 2020 року відбулось онлайн-засідання Вченої ради НПУ імені М.П. Драгоманова. Розглядалось на порядку денному кілька питань, зокрема про діяльність університету в умовах надзвичайної ситуації (виклики та перспективи) та  про виконання критеріїв надання та підтвердження статусу національного за 2019 рік НПУ імені М.П. Драгоманова.  

    Про роботу університету в умовах карантину розповів ректор університету В. Андрущенко. Віктор Петрович нагадав, що згідно з рішенням Кабінету Міністрів карантин продовжено до 22 травня 2020 року, але освітній процес здійснюється в дистанційному режимі й університет продовжує працювати в установленому карантином режимі.

30 квітня Факультет філософії та суспільствознавства успішно організував і провів ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Наукові пошуки: актуальні дослідження, теорія та практика». Подія відбулась із використанням сервісу відеозв'язку ZOOM, який допоміг презентації наукових досягнень дослідників з України, Польщі та Білорусі.

    Вітаємо студентів факультету педагогіки і психології (декан факультету ­– професор Тарас Олефіренко,  завідувач кафедри образотворчого мистецтва – професор Олена Шевнюк) з черговою перемогою на міжнародній арені.

   Третьокурсниця Анастасія Мірошниченко (номінація «Сучасне мистецтво») та другокурсник Олександр Романюк (номінація «Графічне мистецтво») вибороли 1 місце, а магістр Олександра Падушина (номінація «Живопис») – 2 місце на Міжнародному творчому конкурсі дітей і молоді «TOGETHER FOR FUTURE», що проходив за підтримки мерії чеського міста Румбурк під патронатом мера м.Румбурк Люмира Куса. Вони стали переможцями серед понад 5 тисяч учасників різних вікових груп з усіх європейських країн.

   Ректор університету Віктор Андрущенко як перший віцепрезидент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України взяв участь у спільній нараді з Комітетом Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, яку проводив її голова Сергій Бабак.

    Серед розглянутих питань: основні проблеми, які виникають нині у закладах освіти; особливості проведення акредитації освітніх програм та організації вступної кампанії в умовах пандемії; забезпеченість медичними працівниками усіх ЗВО країни та ін.

Передбачено три он-лайн зустрічі завдяки колаборації між YEP та Startup Club для занурення у стартап екосистему!

Сторінка 1 із 12