Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські

Розглянувши подання президії Національної академії наук України щодо кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих вчених та подання колегій міністерств і президій національних академій наук України на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених, президія Комітету з державних премій України у галузі науки і техніки постановив призначити 149 стипендій та продовжити виплату 166 стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених у тому числі і доктору юридичних наук, професору кафедри теорії та історії держави і права, факультету політології та права, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Ользі Володимирівні Токарчук.

Запрошуємо Вас 26 листопада 2020 року о 14.00 доєднатися до семінару «СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ТА СВІТОВОМУ ВИМІРІ», який відбудеться у рамках Міжнародного україно-чеського проєкту «Зміни педагогічних факультетів у ХХІ столітті».

Спікер – доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної психології та медицини факультету спеціальної та інклюзивної освіти Супрун Дар’я Миколаївна.

20 жовтня 2020 року відбулося засідання Науково-методичної ради НПУ імені М.П. Драгоманова. Голова ради, проректор з навчально-методичної роботи професор Р.М. Вернидуб актуалізував напрями роботи ради у 2020-2021 навчальному році. На засіданні було затверджено План роботи Науково-методичної ради та персональний склад чотирьох методичних секцій, які функціонують при ній.

22 жовтня 2020 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбулось засідання Вченої ради університету з дотриманням усіх санітарних норм та соціальної дистанції. На початку засідання до членів ради звернувся ректор університету Віктор Андрущенко, вкотре нагадуючи про необхідність збереження здоров’я студентів, професорсько-викладацького складу та співробітників університету, а також наголосив на необхідності гуртування та єдності колективу, особливо у такий нелегкий час карантинних обмежень та дистанційного навчання.

Щиро вітаємо деканів факультету української філології та літературної творчості імені М.П. Драгоманова Анатолія Висоцького, факультету педагогіки і психології Тараса Олефіренка, факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я Олексія Тимошенка з переобранням  на відповідні посади.

12-14 жовтня 2020 р. відбулася Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu».

НПУ імені М.П. Драгоманова завоював почесне звання «Лідер інновацій в освіті». Університет нагородили також Дипломом за презентацію досягнень і упровадження інновацій в освітній процес.

22 жовтня 2020 року на Вченій раді університету ректор НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Петрович Андрущенко привітав з присвоєнням вченого звання професора та урочисто вручив атестати Роману Михайловичу Вернидубу, професору  кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії, проректору з навчально-методичної роботи університету, та Владиславі Вікторівні Любарець, професорці кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності, а також привітав з присвоєнням вченого звання доцента та вручив атестати  Тетяні Костянтинівні Бондар, доценту кафедри олімпійського та професійного спорту, та Олені Іванівні Кириленко, доценту кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії.

15 жовтня 2020 року відбулось позачергове засідання Вченої ради університету. На порядку денному розглядалось два питання: про організаційні заходи щодо роботи університету під час карантину і стан підготовки будівель університету до опалювального сезону (доповідав проректор М. Корець) та про стан запровадження дистанційного навчання на факультетах.

В рамках масштабного флешмобу святкування Програми Еразмус+ «Еразмус Дні»відділом міжнародних звязків Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова заплпновано онлайн заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус+.

8 жовтня 2020 року у Блакитній залі центрального корпусу  НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась настановча зустріч аспірантів першого року навчання  з ректором університету, проректорами та деканами з дотриманням відповідних санітарних норм та соціальної дистанції.

У вересні 2020 року проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров був призначений академіком-кореспондентом Академії фалеристики Португалії (Academia Falerística de Portugal, AFP), що розташована у місті Кошта-де-Капаріка, Португалія.

Вітаємо з новим призначення! Бажаємо нових здобутків та перемог!

24 вересня 2020 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулось засідання Вченої ради університету.

Сторінка 1 із 14