Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські

   У стінах Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 21 жовтня 2021 року у межах Міжнародної науково-практичної конференції «Українська освіта: аксіологія європейського вибору» відбулася презентація нового «П’ятикнижжя» (як його «охрестили» критики і рецензенти), фундаментального дослідження про освіту – п’ятитомного видання «Феномен освіти» відомого в Україні і світі науковця-філософа Віктора Андрущенка, ректора НПУ імені М.П. Драгоманова.

   21-22 жовтня 2021 року в НПУ імені М.П. Драгоманова була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Українська освіта: аксіологія європейського вибору».

   Відкрив конференцію ректор університету,  академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко, побажавши усім її учасникам цікавих доповідей, активних дискусій та плідної роботи.

   21–22 жовтня 2021 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Українська освіта: аксіологія європейського вибору» для студентів, здобувачів, молодих учених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників громадянського суспільства.

27 жовтня о 13.00 відбудеться Конференція студентів університету

У зв’язку з карантинними обмеженнями зустріч відбудеться у змішаному форматі. Всі охочі можуть завітати до 231 аудиторії Центрального корпусу університету або приєднатися онлайн:

Підключення до конференції Zoom  -   https://zoom.us/j/98536804941?pwd=L3ppbXhlVW5jYm05QlNwQWc0b0JSdz09

   12 жовтня 2021 року в Патріаршому соборі УГКЦ відбувся традиційний щорічний концерт до свята Покрови та Дня захисників та захисниць України "Під Покровою твоєю, Богородице", організований факультетом мистецтв спільно з педагогічним факультетом НПУ імені М.П.Драгоманова.

    Вітаємо з Днем захисників та захисниць  України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

   Українці завжди мужньо й героїчно боронили рідну землю від ворожих посягань на неї. І сьогодні тисячі людей гідно відстоюють нашу свободу і наші території на Сході України. Безмежно вдячні кожному, хто нас оберігає, і щиро бажаємо вам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця – до перемоги України!

    В рамках масштабного святкування Програми Еразмус+«Еразмус Дні», відділом міжнародних зв’язків Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова заплановано онлайн заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус +.

     5 жовтня 2021 року в НПУ імені М.П. Драгоманова відбулась зустріч аспірантів першого року навчання з ректором університету, академіком НАПН України, членом-кореспондентом НАН України Віктором Андрущенком. На зустрічі також були проректор університету з наукової роботи Григорій Торбін, декан факультету соціально-економічної освіти, член-кореспондент НАН України Володимир Євтух, декан факультету політології і права Богдан Андрусишин, декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Василь Федоришин, декан інженерно-педагогічного факультету Дмитро Кільдеров, вчений секретар Леся Панченко, завідувачка відділом аспірантури та докторантури Ксенія Боднар, спеціаліст по роботі з аспірантами Інна Олександрівна Нікуліна.

Вітаємо студентку першого курсу факультету фізичного виховання, спорту  і здоров'я НПУ імені М.П. Драгоманова Юзефович Іванну зі здобуттям ІІ місця у Відкритому Чемпіонаті України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 р. та XVIII традиційному міжнародному турнірі з дзюдо «Кубок Закарпаття».

28 вересня 2021 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся круглий стіл «Михайло Драгоманов: громадський діяч, публіцист, філософ, педагог» з нагоди 180-річчя від дня народження нашого патрона.

    28 вересня 2021 року відбулась зустріч з радником ректора з міжнародних питань Вищої школи Гуманітас (м. Cосновец, Польща) – Томашем Куком.

    Мета зустрічі – залучення студентів до отримання додаткової спеціальності у ВНЗ Польщі для подальшого особистісного кар’єрного росту.

     26 вересня 2021 року на НСК «Олімпійський» відбулися змагання з чирлідингу в межах Європейського тижня спорту та National Fitness Day в Україні. Серед великої кількості сильних команд з усіх куточків України саме група підтримки кафедри фізичного виховання та здоров’я НПУ ім. М.П.Драгоманова «Chilli Girls» виборола друге місце на змаганнях!

Сторінка 1 із 23