Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські

     В рамках проєкту Жана Моне «Європейські цінності різноманіття та інклюзії для сталого розвитку» та Кафедри Жан Моне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій», що реалізуються в НПУ імені М.П.Драгоманова розпочався онлайн навчальний візит науково-педагогічного складу НПУ до університету Генуї (Італія). 12 викладачів матиме змогу перейняти європейський досвід інклюзивної освіти та цінностей ЄС, дізнатися про освітні технології на принципах згуртованості через освіту.

   Напередодні Великодня здавна існує традиція прикрашати писанками дерево, яке вважається одним із головних символів світлого свята поряд з розфарбованими яйцями та  ароматними пасками.  Великоднє дерево - це не лише символ нового життя, але й чудове доповнення інтер’єру чи екстер’єру Вашої домівки. Щороку цю традицію продовжують студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, прикрашаючи дерева писанками біля свого навчального корпусу.

   Вітаємо студентку І курсу магістратури спеціальності «Дошкільна освіта» Катерину Олександрівну Кушніровську, яка виборола Диплом ІІI ступеня на  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбувся у Бердянському державному педагогічному університеті.

    Щиро вітаємо студентку І курсу магістратури спеціальності 013 «Початкова освіта» Голінську Тетяну Володимирівну, яка виборола Диплом ІІI ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Освітні, педагогічні науки».

    8 та 9 травня разом з усією Україною відзначаємо День пам'яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  У ці дні ми  вшановуємо мільйони тих, чиє життя забрала найстрашніша у світовій історії війна, пам’ятаємо їх мужність, силу духу та відвагу.

    Ми знаємо ціну перемоги й з вдячністю згадуємо тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє.

      Вітаємо студентку 5 курсу групи 11 анмф спеціальності 035 Філологія Наталію Леонідівну Плюту, яка виборола Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Германські мови (англійська, німецька)».

    Протягом місяця студенти-культурологи нашого університету під фаховим керівництвом викладачів кафедри створювали та редагували статті про український кінематограф в рамках проєкту «Місяць культурної дипломатії», який відбувався у період з 10 лютого по 10 березня 2021 року та був організований Українським інститутом спільно з ГО «Вікімедіа Україна» за сприяння Міністерства закордонних справ України.

    26 квітня 1986 року відбулась серія вибухів, яка зруйнувала четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції. Це була найбільша техногенна катастрофа та найжахливіша трагедія ХХ століття.

    Україна здавна славилася самобутнім народним мистецтвом – писанкарством. Українці споконвіку вірили в магічну силу писанки та були переконані, що вона приносить щастя, добро, достаток, захищає людей від зла. Після довгої холодної зими люди завжди чекали на повернення сонця, яке споконвіку давало світло, а тепло сприяло пробудженню природи, тому найважливішим зображенням на писанці було Сонце.

   Вітаємо студентку факультету інформатики Фещенко Анну Володимирівну та її наукового керівника доцента кафедри теоретичних основ інформатики Франчук Наталію Петрівну з перемогою в  ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

     26 квітня 2021 року ректор університету Віктор Андрущенко, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров та декан соціально-економічного факультету Володимир Євтух зустрілися з почесним професором НПУ імені М. П. Драгоманова, професором у галузі зв'язків з громадськістю, доктором Морітцом Гунцінгером.

    Щиро вітаємо студентку 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта (мова та література) Віннікова Катерина Едуардівна, яка виборола Диплом ІІІ ступеню на Всеукраїнському конкурсі студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса.

Сторінка 1 із 18