Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Морітц Гунцінґер відвідав Драгомановську родину

Морітц Гунцінґер відвідав Драгомановську родину

23 грудня 2022 року почесний професор та член Наглядової ради університету Морітц Гунцінґер (Німеччина) прилетів з Франкфурта до Києва, щоб 24 грудня провести католицький Святвечір у колі друзів Драгомановського університету. Наступні два дні він присвятив зустрічам з керівництвом закладу та Національною академією педагогічних наук. Було обговорено перспективи подальшого розвитку університету, можливості співпраці.

Перед від’їздом Морітц Гунцінґер зауважив, що глибоко вражений оптимізмом і стійкістю всіх, з ким спілкувався в Україні, та, користуючись кожною нагодою, планує переконувати політиків у Берліні та Брюсселі, що європейські цінності потрібно захищати в Україні.

moritz 1      moritz 2

moritz 4    moritz 3   moritz 5