Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські

Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка запрошує на онлайн-зустріч з Тетяною Шептицькою – нашою випускницею, відомою науковицею, поеткою, журналісткою, громадською діячкою, перекладачкою, кандидаткою філологічних наук, заступницею генерального директора з наукової роботи Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили», яка відбудеться 14 травня 2022 року о 12.30 год.

Чекаємо за покликанням: https://meet.google.com/vhy-rmxp-kon?hs=122&authuser=0

На 89-му році життя відійшов у вічність перший Президент незалежної України  Леонід Макарович Кравчук.

Людина-легенда, що була біля витоків сучасної української державності, обіймав посаду голови Верховної Ради України, коли розпався СРСР, став президентом незалежної України у 1991 році. Йому довелося приймати непрості історичні рішення, але він завжди залишався відданим Україні і щиро вболівав за її долю.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/4408/22 «Про просвітницькі заходи з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації», наказу Міністерства освіти і науки України № 384 від 26.04.2022 року «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.11.2021 року № 1288»

Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати.

До вибухонебезпечних предметів належать:

11 квітня 2022 року відбулась онлайнова зустріч Студентського парламенту НПУ імені М.П. Драгоманова з ректором університету Віктором Андрущенком та проректорами – Романом Вернидубом, Григорієм Торбіном, Ігорем Вєтровим, Миколою Корцем, а також очільницею Центру молодіжної політики та соціальних комунікацій університету Тамілою Новіцькою.

У зв’язку з  дією правового режиму воєнного стану  в Україні, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 07.03.2022 р. №235 «Про деякі питання організації роботи закладів фахової передвищої, вищої освіти на час воєнного стану» та відповідно до рішення ректорату від 11.03.2022 р.

Н А К А З У Ю:

На адресу ректора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова надійшов лист підтримки від почесного доктора, почесного професора та члена Наглядової ради університету - Морітца Гунцінґера.

На адресу ректора Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова надійшов лист підтримки від покровителя історичного факультету - Його Королівської Високості Дуарте Піу де Браганса

У зв’язку з уведенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 р. № 2102- 9, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та для забезпечення функціонування Університету

Н А К А З У Ю:

На адресу декана соціально-правового факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова професора Володимира Євтуха надійшли від зарубіжних колег слова підтримки українському народові у його героїчній боротьбі з російськими окупантами.

Сторінка 1 із 43