Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські

14-16 жовтня 2021 року у НПУ імені М.П. Драгоманова, за сприяння відділу міжнародних зв’язків (керівник – кандидат філософських наук, доцент Тетяна Матусевич), було проведено низку онлайн заходів в рамках «Еразмус днів», що відбулися з метою інформування студентів та науково-педагогічних співробітників про ексклюзивні можливості та перспективи участі у програмах академічної мобільності, що реалізуються завдяки успішному функціонуванню проєкту Європейського Союзу Еразмус+.

На виконання Закону України «Про охорону праці», Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України № 1417 від 30.12.2014 р., а також Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 р. № 1669,

Шановні драгоманівці!  Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського щиро запрошує на традиційний щорічний концерт до свята Покрови та Дня захисників України "Під Покровою твоєю, Богородице", який відбудеться 12 жовтня 2021 р. о 19:00 у Патріаршому соборі УГКЦ за адресою м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 5 (метро Лівобережна).

Дівчата групи підтримки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кафедри фізичного виховання та здоров’я «Chilli Girls» стали частиною великого всеукраїнського рекорду!

1 жовтня Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та безпосередньо факультет природничо-географічної освіти та екології зустріли студентів із Тернопільського педагогічного університету за програмою академічної мобільності.

Ми щиро раді вітати студентів-тернопільчан!

Драгоманівська родина щиро вітає з перемогою у номінації "Аспірант року в галузі суспільних і гуманітарних наук-2020" Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року» Дар'ю Дмитрівну БИБИК, PhD (Social Work), старшого викладача кафедри соціальної освіти та соціальної роботи Соціально-правового факультету НПУ імені М.П. Драгоманова.

Надзвичайно радіємо з того, що Ваші наукові здобутки вже рухають українську науку вперед та мотивують до наукового пошуку інших. Ви заслужено увійшли до числа найкращих молодих вчених України!

Вітаю з нашим професійним святом, дорогі драгоманівці! З Днем працівників освіти!

25 вересня 2021 року на Факультеті математики, інформатики та фізики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова розпочав свою роботу «Університет майбутнього вчителя», який готує до навчання в педагогічному університеті і до зовнішнього незалежного тестування з математики та фізики.
     Заняття з математики та фізики проводили професор кафедри математики і теорії та методики навчання математики Швець Василь Олександрович та професор кафедри теорії та методики навчання фізики і астрономії Чумак Микола Євгенійович.

5, 6, 7 жовтня 2021 року відбудеться візит (дистанційно) експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Соціальне інспектування» за спеціальністю 232 Соціальне забезпечення за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. З програмою візиту експертної групи та лінком на відкриту зустріч можна ознайомитися на сайті університету (сторінка факультету соціально-економічної освіти).

Посольство Республіки Польща у Києві / Ambasada RP w Kijowie (https://www.facebook.com/events/3093862017500485)

З 17:00 28 вересня до 19:00 14 грудня "Замкові бесіди. Польські королівські резиденції"

Сторінка 1 із 39