Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Головне кредо нашої Alma Mater «Єдність навчання і наукових досліджень» в дії!

Головне кредо нашої Alma Mater «Єдність навчання і наукових досліджень» в дії!

В рамках Всесвітнього дня захисту інформації студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції "Інформаційна безпека та інформаційні технології", яка відбулася 30 листопада 2022 р. у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (м. Львів).

Наш університет на конференції у Львові представили студенти-другокурсники двох факультетів: Інженерно-педагогічного (МАКЕЄВА КАТЕРИНА) та Факультету математики, інформатики та фізики (ВЛАСЮК РОМАН, МЕЛЬНИК ЯРОСЛАВ, ПОЛІШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ), наукові роботи яких було виконано англійською мовою (науковий керівник: доцент Л. В. Петько), бо професійні вміння та навички у цілому включають і знання англійської мови, коли науковий пошук студентів починається вже з першого курсу.

Інформаційні технології уже давно стали невід’ємною частиною розвитку нашого суспільства, через що престижність й затребуваність ІТ-фахівців на ринку праці беззаперечна. Інформаційні технології потребують надійних спеціалістів, адже за ними – майбутній технічний прогрес, тому не слід забувати, що дана галузь відзначається значною конкуренцією,  і галузь інформаційних технологій об’єднує чимало фахових спеціальностей, які представлені у Драгоманівському виші.

Студенти-драгоманівці нагороджені організаторами іменними сертифікатами участі в престижній  міжнародній конференції, а їхні наукові доробки оприлюднено у збірці матеріалів конференції "Інформаційна безпека та інформаційні технології"(м. Львів, 2022) :

ВЛАСЮК Р. (спеціальність: Інженерно-програмне забезпечення) «Alan Turing: a founding father of computer science, artificial intelligence and modern cognitive science» (Алан Тюрінг – засновник інформатики, штучного інтелекту та сучасної когнітивної науки) 0,70 др. арк;

МЕЛЬНИК Я.  (спеціальність: Інженерно-програмне забезпечення) «The Birth of the Information Age: Paul Otlet» (Народження інформаційної ери: Поль Отле) 0,70 др. арк.;

МАКЕЄВА К. (спеціальність: Цифрові технології) «American company 'The Microsoft Corporation'» (Американська компанія 'The Microsoft Corporation') 0,40 др. арк.;

ПОЛІШЕВСЬКИЙ Р. (спеціальність: Інженерно-програмне забезпечення) «Computer Virus: What are Computer Viruses?» (Комп’ютерний вірус: що таке комп’ютерні віруси?) 0,40 др. арк.