Головна / НОВИНИ / Оголошення / Співчуття / Відійшов у засвіти Володимир Борисенко

Відійшов у засвіти Володимир Борисенко

21 листопада 2022 року відійшов у засвіти Борисенко Володимир Йосипович - завідувач кафедри історії України, етнології та краєзнавства, організатор кафедри історії України, доктор історичних наук, професор, академік Української академії історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України.

Він був видатним українським вченим, автором численних наукових, науково-методичних і публіцистичних праць, очільником-засновником наукової школи «Соціально-національні проблеми історії України другої половини XVII – початку ХХ ст.», прекрасним педагогом, гарним прикладом для багатьох поколінь молодих дослідників, які отримали його підтримку на шляху своєї наукової діяльності.

Колектив університету, історико-філософського факультету та кафедри історії України, етнології та краєзнавства висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Володимира Йосиповича. Добрий, світлий спомин про нього назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам’ять та спокій його душі!

borysenko

Пресслужба університету