Головна / ОСВІТА / Атестація державних службовців / Курси підвищення кваліфікації для держслужбовців

Курси підвищення кваліфікації для держслужбовців

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова запрошує на підвищення кваліфікації державних службовців України

Для виконання державного замовлення від Національного агентства України з питань державної служби на підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування в галузі знань «Публічне управління та адміністрування», Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова запрошує держслужбовців на навчання за такими програмами:

1. Програма – «Запобігання корупції». Форма навчання –дистанційна. Обсяг програми – 0,5 кредити ЄКТС (15 год.). Тривалість програми – 10 робочих днів, 2 тижні. Обсяг державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до категорії посад «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої – четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, з питань запобігання корупції за загальними короткостроковими програмами у 2020 році – 60 осіб.

2. Програма «Фінансове управління». Форма навчання –дистанційна. Обсяг програми - 2 кредити ЄКТС (60 год.). Тривалість програми – 30 днів 6 тижнів. Обсяг державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до категорії посад «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої – четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, з питань управління фінансами за загальними професійними (сертифікатними) програмами у 2020 році – 100 осіб.

3. Програма – «Комунікації та взаємодії». Форма навчання –дистанційна. Обсяг програми – 0,5 кредити ЄКТС (15 год.). Тривалість програми – 10 робочих днів, 2 тижня. Обсяг державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до категорії посад «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої – четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, з питань комунікації та взаємодії за загальними короткостроковими програмами у 2020 році – 80 осіб.

4. Програма – «Гендерна рівність». Форма навчання –дистанційна. Обсяг програми – 0,5 кредити ЄКТС (15 год.). Тривалість програми – 10 робочих днів, 2 тижні. Обсяг державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до категорії посад «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої – четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, з питань гендерної рівності за загальними короткостроковими програмами у 2020 році – 33 особи.

5. Програма – «Інформаційна безпека». Форма навчання –дистанційна. Обсяг програми – 0,5 кредити ЄКТС (15 год.). Тривалість програми – 10 робочих днів, 2 тижні. Обсяги державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до категорії посад «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої – четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, з питань інформаційної безпеки за загальними короткостроковими програмами у 2020 році – 120 осіб.

6. Програма – «Стратегічне управління та планування». Форма навчання –дистанційна. Обсяг програми – 0,5 кредити ЄКТС (15 год.). Тривалість програми – 10 робочих днів, 2 тижні. Обсяги державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до категорії посад «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої – четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, з питань стратегічного управління та планування за загальними короткостроковими програмами у 2020 році – 75 осіб.

7. Програма – «Управління змінами». Форма навчання –дистанційна. Обсяг програми – 0,5 кредити ЄКТС (15 год.). Тривалість програми – 10 робочих днів, 2 тижні. Обсяги державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до категорії посад «Б» та «В» і посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких віднесено до першої – четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, з питань управління змінами за загальними короткостроковими програмами у 2020 році – 80 осіб.

Планується розпочати навчання за Програмами з 15 жовтня 2020 р.

Всі слухачі курсів підвищення кваліфікації отримають документ про підвищення кваліфікації із зазначенням кількості годин (кредитів ЄКТС).

Контактна інформація:

сайтwww.ino.npu.edu.ua .

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Телефон для довідок: +380442882558, +380442347747, +380442359589 +380989274848.

Для участі у навчанні необхідно до 15 жовтня 2020 року заповнити

on-line заявку на сайті Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.