Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / З початком нового навчального року!

З початком нового навчального року!

   Шановні драгомановці! Дорогі студенти, викладачі та співробітники! Щиро вітаю всіх нас з початком нового навчального року!

   Цей рік є справді особливим. І ми розуміємо, що він не буде легким. В Україні йде війна, ми боремося з ворогом, наші захисники і захисниці мужньо дають відсіч російським окупантам. Ми ж на освітньому фронті маємо продовжувати надавати якісну освіту, передавати свої знання, формувати нові покоління нашого майбутнього. Все це вимагатиме від нас наполегливої праці, обдуманих і зважених рішень, сили й витривалості у досягненні наших цілей.

 

   Для Драгомановського університету важливо, щоб кожен наш студент отримав якісну освіту. А такою вона стає лише тоді, коли базується на високих наукових досягненнях та соціальній практиці. Саме цей принцип лежить в основі формування професійного фахівця у будь-якій галузі, а особливо педагога.

   Тож нехай цей рік відкриває кожному з вас нові горизонти, дає можливість досягати нових вершин, успішно долати труднощі та втілювати свої мрії в життя!  І найголовніше – перемоги нам! 

    Слава Україні! Слава нашим Героям!

z nov navch rocom 2

Щиро Ваш

ректор Віктор Андрущенко

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter