Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

Шановна Драгомановська родино! Дорогі студенти, викладачі, співробітники! Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!

Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. І сьогодні ми продовжуємо виборювати нашу незалежність від посягань російського окупанта на українську землю. Понад 8 років важкої кровопролитної війни, 6 місяців від початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року … Наші захисники мужньо виборюють право України бути суверенною, єдиною, неподільною державою, виборюють для нас право жити у вільній країні. Щиро й уклінно дякуємо кожному, хто виявив мужність і стійкість у боротьбі з ворогом.

Україна об’єднала увесь світ, нагадала, що демократичні цінності й людина важливіші за політику і гроші. Ми продовжуємо боротися! Ми вільна, незалежна, єдина, нескорена нація! За нами правда, за нами перемога! Наближаємо її разом!

Ми з вами продовжуємо працювати, готуємо педагогів, які навчатимуть й виховуватимуть майбутні покоління українців, готуємо фахівців, які вже завтра будуть розбудовувати нашу країну.

Щиро вітаю всіх вас зі святом! Міцного вам здоров’я, перемоги та миру нашій Україні, віри у її щасливе майбутнє!

Слава Україні! Слава нашим Героям!

den nezal 2022

Щиро Ваш