Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / З Днем Державного Прапора України!

З Днем Державного Прапора України!

Сьогодні, 23 серпня 2022 року, відзначаємо День Державного Прапора України. Блакитне небо над безкрайніми пшеничними полями України – таким ми бачимо наш державний символ! Він береже пам’ять про славетне минуле нашої країни та символізує нескореність духу, силу боротьби й незламності українців, нашу національну єдність, честь, гідність й героїзм сьогодення. З прапором у руках українські захисники боронять нашу незалежність, свободу і територіальну цілісність, наш спокійний сон та повсякденне життя.

Шануймо наші державні символи! Нехай прапор України сповнює наші душі патріотизмом, прагненням до світлого майбутнього, всиляє у кожного віру у нашу перемогу! Незабаром український стяг знову замайорить на тимчасово окупованих територіях! Віримо нашим захисникам, дякуємо за їх стійкість та відвагу. Працюємо й допомагаємо їм! Наближаємо нашу перемогу разом!

prapor

Пресслужба університету