З Днем єднання!

Перший День єднання  згуртував біля центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова студентів, викладачів та керівництво, які біля піднятого Державного Прапору України та з жовто-блакитними стягами в руках спільно виконали Державний Гімн України.

Українці – нація згуртована і завжди дасть відсіч своїм ворогам, й історія нашої держави – беззаперечний тому приклад. А День єднання є символом консолідації українського суспільства, виявленням його стійкості, відповідальності та виваженості в думках і діях на тлі зростання останніми днями інформаційно-пропагандистського та морально-психологічного тиску на свідомість громадян.

Студенти-драгомановці – творчі, активні й патріотичні – приєднуються до низки заходів, присвячених підтримці й об’єднанню українського народу, планують провести ще низку флешмобів та зустрічей.

Україна єдина! Драгомановці – єдина родина! Спільно ми переможемо!

den jednosti

Пресслужба університету