Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з перемогою у конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта»

Вітаємо студентку І курсу магістратури спеціальності «Дошкільна освіта» Катерину Олександрівну Кушніровську, яка виборола Диплом ІІI ступеня на  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбувся у Бердянському державному педагогічному університеті.

Тема наукового дослідження Катерини: «Профілактика порушень постави у дітей 6-7 року життя засобами освітньо-оздоровчих технологій».

Науковий керівник – Левінець Наталія Валентинівна, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти факультету педагогіки і психології.

Щиро радіємо разом з Вами та бажаємо рухатися вперед до нових досягнень та перемог!

kushnirovska

Пресслужба університету