Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з перемогою на конкурсі наукових робіт з галузі «Освітні, педагогічні науки»

Щиро вітаємо студентку І курсу магістратури спеціальності 013 «Початкова освіта» Голінську Тетяну Володимирівну, яка виборола Диплом ІІI ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Освітні, педагогічні науки».

Тема наукового дослідження: «Вплив сучасних мас-медіа на формування моральних цінностей учнів початкової школи».

Науковий керівник – Коханко Оксана Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики початкового навчання факультету педагогіки та психології.

Спільно з Вами радіємо Вашим перемогам та бажаємо нових звершень і наукових досягнень!

golinska

Пресслужба університету