Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з перемогою на Всеукраїнському конкурсі методичних робіт ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів»

Вітаємо студентку  1  курсу магістратури спеціальності 016 «Спеціальна освіта (Логопедія)» Тепаленко Анастасію Олегівну, яка виборола І місце на Всеукраїнському конкурсі методичних робіт ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів», який відбувся в рамках V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами»  18 травня 2021 року.

Тема наукової роботи – «Спеціальна методика формування діалогічного мовлення у дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвиненням мовлення».

Науковий керівник – Швалюк Тетяна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії та логопсихології факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова.

Щиро бажаємо, щоб кожна нова перемога у Вашому житті окриляла й дарувала наснагу для нових досягнень!

tepalenko

Пресслужба університету