Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з перемогою у конкурсі студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін

Вітаємо магістрантку 1 року навчання зі спеціальності 014 «Середня освіта (Математика)» Першину Наталія Олександрівна, яка виборола Диплом ІІІ ступеня на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з методики навчання природничо-математичних дисциплін у 2020/2021 навчальному році.

Тема наукової роботи – «Компетентісно-орієнтований підхід до навчання учнів основної школи розв'язувати текстові задачі алгебраїчним методом».

Науковий керівник – Забранський Віталій Ярославович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математики і теорії та методики навчання математики фізико-математичного факультету.

Бажаємо переможниці та її науковому керівнику творчих успіхів і нових досягнень на науковій ниві!

pershyna

Пресслужба університету