Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Драгоманівська родина щиро вітає студенток факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка з перемогою у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Вдруге поспіль Людмила Василенко та Оксана Жмуд, студентки ІІІ курсу, досягають високих результатів на цьому конкурсі. Цього року на Х ювілейному конкурсі наші дівчата зайняли ІІІ місце. Вітаємо вас і бажаємо успіхів у навчанні та визначних досягнень на життєвій ниві!

Oksana konkurs Shevch        Lydmula konkurs Shevch

Пресслужба університету