Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо студентів НПУ-стипендіатів Президента України!

Вітаємо студентів НПУ-стипендіатів Президента України!

Вітаємо студентів-відмінників, молодих науковців Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, які стали стипендіатами Президента України (відповідно до Указу Президента України від 9 червня 1994 року №290 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні», пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року № 744, відповідно до рішення Вченої Ради (протокол №9 від 27 лютого 2020 року), наказу ректора університету від 6  травня  2020 року № 451):

Банака Віталія Даниловича – студента 1 курсу освітнього рівня магістра спеціальності 104 "Фізика та астрономія" фізико-математичного факультету;

Бондаренко Лідію Ігорівну – студентку 1 курсу освітнього рівня магістра спеціальності 101 "Екологія" факультету природничо-географічної освіти та екології;

Галенко Тетяну Миколаївну – студентку 4 курсу освітнього рівня бакалавра спеціальності 081 "Право" факультету політології та права;

Золотаренко Тетяну Олександрівну – студентку 4 курсу освітнього рівня бакалавра спеціальності 013 "Початкова освіта" факультету педагогіки і психології;

Казьмірук Анну Василівну – студентку 2 курсу освітнього рівня бакалавра спеціальності 053 "Психологія" факультету психології;

Філонову Анну Петрівну – студентку 1 курсу освітнього рівня магістра спеціальності 035.01 "Філологія. Українська мова і література" факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка;

Челнокову Софію Миколаївну – студентку 2 курсу освітнього рівня магістра спеціальності 104 "Фізика та астрономія" фізико-математичного факультету.

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо вам натхнення й успіхів, реалізації ваших  найамбітніших планів. Будьте активними учасниками свого життя!

Студенти-драгоманівці! Ваша старанність у навчанні, науковій роботі, громадській, мистецькій, спортивній діяльності та ін. не залишається поза увагою, Ваші здобутки й прагнення обов’язково винагороджуються. Будьте активні, адже студентські роки – найкращі для Вашого розвитку  й самореалізації!

vitaemo styp Prez

Пресслужба університету