Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо переможницю конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта"!

Вітаємо студентку першого року магістратури спеціальності «Початкова освіта» факультету педагогіки і психології Золотаренко Тетяну та її наукового керівника професора Тетяну Васютіну зі здобутим на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з педагогіки та фахових методик зі спеціальності "Початкова освіта" 2-им місцем.

Тема наукового дослідження: «Підготовка вчителів до організації дистанційного та змішаного навчання молодших школярів в умовах сільського закладу загальної середньої освіти».

Пишаємося вашою перемогою та зичимо натхнення, наснаги та руху тільки вперед до нових досягнень та успіхів!

zolotarenko

Пресслужба університету