Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо новообраного почесного доктора НПУ імені М. П. Драгоманова Карлоса Еварісто

5 грудня  2020 р. за дорученням ректора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова академіка  Віктора Андрущенка членом Наглядової ради університету доктором Морітцом Гунцінгером було урочисто вручено мантію і диплом почесного доктора нашого університету Карлосу Еварісто - почесному консулу Португалії в Бразилії, відомому політичному та науковому діячу. Церемонія відбулася у Лісабоні  (Португалія), яку відвідав Його Королівська Високість,  герцог Браганза та представники наукової й культурної сфер Португалії.

Щиро вітаємо пана Еварісто у нашій Драгоманівській родині!

pochesn doctor

pochesn doctor 1