Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Міжнародний воркшоп «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ»

Воркшоп проводиться в рамках імплементації проєкту Кафедра Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES) - 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR. Також в воркшопі відбувається кооперація з проєктами Еразмус + напряму Жана Монне Erasmus+ Jean Monnet Project «European values of diversity and inclusion for sustainable development»  620545-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT та Erasmus+ Jean Monnet Chair «EU Climate Leadership» 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR

Завдяки інтеграційному процесу України, знання основ європейської інтеграції є життєво важливим у цих умовах. І дуже важливо дати ці знання новим поколінням, майбутнім суб'єктам соціальної  дії.

Мета цього воркшопу - описати етапи заснування Європейського Союзу, висвітлити кроки європейської інтеграції, розглянути особливості функціонування ЄС та сучасні тенденції його формування. Особлива увага приділяється договорам ЄС, які регулюють його діяльність. Семінар охопить різні аспекти інтеграційного процесу: економічну, промислову, правову, соціальну інтеграцію, Шенгенську зону, Єврозону тощо.

Відділ міжнародних зв'язків