Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Тиждень науки в НПУ імені М.П. Драгоманова

Тиждень науки в НПУ імені М.П. Драгоманова

    Протягом 17 – 21 травня 2021 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова проходив Тиждень науки у змішаному форматі, протягом якого на факультетах було проведено різного рівня наукові заходи.

      Розпочався тиждень з загальноуніверситетського пленарного засідання Звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2020 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

 

zvit konf 1

zvit konf 2

   Пленарне засідання конференції відкрив ректор університету, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко, який вкотре наголосив на основному й одному з найважливіших принципів діяльності НПУ імені М.П.Драгоманова – єдність науки та освіти.

zvit konf 5

   Продовжив засідання доповіддю про проблему спадкоємності української державності в українській істоичній та юридичній науках декан факультету політології та права, доктор історичних наук, професор Богдан Андрусишин.

 zvit konf 6

 Тему освітнього ландшафту медіаграмотності та соціальної відповідальності в умовах гібридної війни представив голова Ради молодих вчених університету, доктор філософських наук, професор Сергій Терепищий. 

zvit konf 7

   Про професійне становлення в контексті спеціальної та інклюзивної освіти та тенденції євроінтеграції розповіла стипендіатка Кабінету Міністрів України для молодих вчених, доктор педагогічних наук, професор Дар’я Супрун.

zvit konf 8

  Заступниця декана факультету інформатики з наукової роботи та міжнародного співробітництва, доктор педагогічних наук, доцент Оксана Струтинська доповіла про цифрову трансформацію в закладі вищої освіти.

zvit konf 9

    Голова Наукового товариства студентів та аспірантів імені Григорія Волинки, аспірант університету Василь Пріц закцентував увагу учасників конференції на ролі популяризації науки серед студентів.  

zvit konf 10

   Завершив пленарне засідання проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Торбін підведенням підсумків науково-дослідної роботи НПУ імені М.П.Драгоманова 2020 р.

zvit konf 11

    Загальноуніверситетське пленарне засідання передало естафету на факультети, де протягом тижня також проходили пленарні та секційні сесії.

zvit konf 12

zvit konf 13

Пресслужба університету

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter