Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / НПУ імені М.П. Драгоманова має ще одну перемогу на конкурсі методичних робіт ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів»

Вітаємо студентку 1 курсу магістратури спеціальності 016 «Спеціальна освіта (Логопедія)» Гуценко Марію Олександрівну, яка виборола ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі методичних робіт ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів», що відбувся 18 травня 2021 р. у межах V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами».

Тема наукової роботи – «Спеціальна методика формування зв’язного описового мовлення у дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвиненням мовлення III рівня».

Науковий керівник – Швалюк Тетяна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії та логопсихології факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова.

Бажаємо досягнути нових вершин та здобути ще не одну перемогу!

gucenko

Пресслужба університету