Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Студент-драгоманівець став чемпіоном України з боксу!

Студент-драгоманівець став чемпіоном України з боксу!

Щиро вітаємо нашого студента Єфимовича Андрія Володимировича, який став Чемпіоном України з боксу.

Ми пишаємося твоїми перемогами! Бажаємо тобі міцного здоров’я, нових спортивних досягнень, витримки й, без сумніву, нової перемоги!

box

Ректор університету Віктор Андрущенко,

колектив НПУ імені М. П. Драгоманова

Нагадуємо, що Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років проходив у місті Чернівці з 8-го по 14 лютого. Ці змагання стали першим великим боксерським заходом національного масштабу у 2021 році. Турнір зібрав усіх найсильніших боксерів віком до 22 років з усієї країни. Національна першість в Чернівцях є головним відбірковим етапом у формуванні збірної України (U-22), яка представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи-2021.