Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Ректор провів нараду стосовно стану справ із виплати заробітної плати та стипендій

19 липня 2021 року ректор НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко  провів нараду з проректором з перспективного розвитку та інфраструктури університету Ігорем Гамулою, головним бухгалтером університету Лідією Ярославською та керівником юридичного відділу Володимиром Кучером стосовно стану справ із виплати заробітної плати працівникам та науково-педагогічному складу університету, а також стипендій студентам.

narada zast

Виплати стипендій студентам, аспірантам та докторантам в університеті відбуваються вчасно.

Затримка виплат заробітної плати обумовлена об’єктивними причинами, зокрема невчасною оплатою за надані студентам освітні послуги згідно укладених договорів. У зв’язку з цим ректор Віктор Андрущенко дав завдання деканам факультетів посилити індивідуальну роботу зі студентами, які навчаються в університеті за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, а учасникам наради поставив завдання вжити додаткових заходів щодо ліквідації заборгованості по зазначеним виплатам до середини серпня поточного року.

narada 1

Пресслужба університету