Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Лави українських захисників поповнилися молодими, амбіційними, енергійними та патріотично налаштованими офіцерами запасу

Студенти НПУ імені М.П. Драгоманова протягом двох років проходили військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського спільно з близько 500 іншими студентами з понад 50 закладів вищої освіти. Вони успішно склали державні іспити і цьогоріч поповнять лави офіцерів запасу.

kaf vijs pidg 1

25 липня 29021 року відбувся випуск, де випускники кафедри військової підготовки склали присягу.

Урочистості з цієї нагоди відвідав проректор з навчально-методичної роботи Роман Вернидуб.

Під час урочистостей випускники продемонстрували стройову виправку та виконали стройові прийоми без зброї та зі зброєю, показові виступи тактичних підрозділів різних родів військ з урахуванням досвіду АТО (ООС), надання долікарської медичної допомоги, виступ команди рукопашного бою та багато іншого.

Тож цьогоріч лави українських захисників поповнилися молодими, амбіційними, енергійними та патріотично налаштованими офіцерами запасу.

kaf vijs pidg 2

Про їх емоції, враження та подальші плани детальніше читайте тут >>>

kaf vijs pidg 3

Пресслужба універcитету