Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Ректор університету Віктор Андрущенко вручив М. Шапаренку диплом бакалавра

Ректор університету Віктор Андрущенко вручив М. Шапаренку диплом бакалавра

Серед цьогорічних випускників НПУ імені М.П. Драгоманова є зірка українського футболу – центральний півзахисник київського "Динамо", гравець збірної команди України на Чемпіонаті Європи Микола Шапаренко.

shaparenko 1     14 липня 2021 року ректор університету академік Віктор Андрущенко спільно з  колегами привітав випускника  із закінченням навчання в університеті та вручив йому диплом бакалавра. На зустрічі Віктор Петрович поділився власними спогадами зі свого футбольного минулого, дав кілька цінних настанов випускнику та запросив до магістратури.

shaparenko 2

Тож вітаємо випускника Драгоманівського університету зі ще одним здобутком у його житті. Нехай доля буде незрадливою, а успіх  – завжди на його боці! І, звичайно, ж  перемоги нашій збірній «Динамо» Київ.

shaparenko 3

Пресслужба університету