Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Ректор НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко прозвітував за роботу у 2021 році

22 грудня 2021 року відбулась Конференція трудового колективу у змішаному форматі, де ректор університету Віктор Андрущенко прозвітував про роботу за 2021 рік.

konf trud kolektyvu 1

У своєму звіті «На межі гідності і відповідальності у викликах соціально-турбулентного світу» Віктор Петрович зауважив, що зважаючи на важку ситуацію, в якій опинилася Україна у зв’язку з пандемією, загрозою вторгнення в Україну військ так званого «старшого брата», зростанням цін та тарифів, необхідно ще більш відповідально поставитись до роботи у наступному році. Головним же завданням залишається підвищення якості освітніх послуг, що нині безпосередньо залежить від ефективності оволодіння технологіями дистанційного навчання. Ректор у доповіді зупинився на основних досягненнях й здобутках факультетів та структурних підрозділів НПУ, знакових подіях цього 2021 року та завданнях на наступний рік.

konf trud kolektyvu 2

Серед завдань, що стоять перед колективом у 2022 році, було озвучено такі:

• посилення заходів боротьби з пандемією;
  • створення комфортних умов для роботи та навчання;
  • завершення процесу перезавантаження навчально-виховного процесу;
  • вдосконалення технології самонавчання;
  • впровадження інновацій в організацію наукової діяльності та новітніх моделей міжнародної академічної співпраці;
  • інтенсифікація виховного процесу, зокрема в частині формування високого рівня свідомості, національної ідентичності, плекання української мови та культури;
  • посилення співпраці університету з освітянським загалом м. Києва і області, активізація участі університету в процесі підвищення кваліфікації та перепідготовки педагогічних кадрів Києва;
  • створення в університеті загальнодержавного центру підготовки керівників закладу освіти – директора школи, коледжу, університету;
  • підвищення показників популярності закладу, якості освіти, загальної організації науково-освітнього процесу та ін.

З повним звітом можна ознайомитись тут >>>

До обговорення звіту долучились декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Анатолій Висоцький, голова Студентського парламенту Катерина Бульчик та проректор з наукової роботи Григорій Торбін.

konf trud kolektyvu 3

konf trud kolektyvu 4

konf trud kolektyvu 5

Делегати конференції звіт ректора НПУ імені П.М. Драгоманова професора Віктора Петровича Андрущенка за роботу у 2021 році схвалили і його роботу щодо виконання умов контракту на посаді ректора у звітний період визнали задовільною. А задля реалізації стратегії подальшого розвитку НПУ імені М.П. Драгоманова звіт ректора ухвалили поширити, обговорити у структурних підрозділах університету і прийняти відповідні рішення щодо реалізації виконання поставлених завдань.

konf trud kolektyvu 6

konf trud kolektyvu 7

Ще однією важливою та приємною частиною Конференції стало вручення викладачам університету атестатів доцента та професора, дипломів доктора філософії, дипломів переможцям у Конкурсі підручників, навчальних посібників та монографій співробітників університету, а також нагород державного рівня.

konf trud kolektyvu 8

konf trud kolektyvu 9