Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Психологічна допомога суспільству від НПУ імені М.П. Драгоманова: все здолаємо і переможемо!

На двох факультетах Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – педагогічному (декан – Т. Олефіренко) та факультету психології (декан – І. Булах) – продовжують забезпечувати професійну психологічну допомогу людям, які цього потребують.

Розуміємо, що ситуація нині складна і напружена, російський агресор знову завдає терористичних ударів по нашій країні, війна продовжується, наші захисники і захисниці боронять наші землі, проте стрес, неспокій та тривожність періодично захоплюють кожного. Якщо Вам потрібна психологічна підтримка/допомога, не соромтесь, звертайтесь до наших фахівців (консультації абсолютно безкоштовні).

Команда фахівців-психологів кафедри практичної психології та студентів спеціальності «Психологія» («Практична психологія») педагогічного факультету:

Євтушенко Ірина Володимирівна, кандидат психологічних наук, доцент

050-169-37-51; 097-218-78-63.  Телефонувати з 10.00 до 15.00

Допомога у стані панічної атаки, стресу

Рашковська Ілона Владиславівна, кандидат психологічних наук, доцент

050-330-96-61

Допомога у стані депресії, дисоціативні розлади: добровільна соціальна ізоляція, деперсоналізація, небажання розмовляти

Волчанова Олена Ігорівна, студентка ОР «магістр», 2-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

097-019-43-31

Допомога щодо наявності фобій, страхів, нав’язливих станів

Яхно Дар’я Андріївна, студентка ОР «магістр», 1-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

066-970-11-30

Галдецька Поліна, студентка ОР «бакалавр», 4-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

066-307-29-49

Допомога у стані апатії, страху за близьких, які нині знаходяться в епіцентрі бойових дій

Недашківська Аліна, студентка ОР «бакалавр», 4-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

096-371-79-90

Надання психологічної підтримки у збереженні психічного здоров’я: стан стресу, депресія, апатія

Майкова Вікторія Юріївна, студентка ОР «магістр», 2-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

095-000-00-23

Надання психологічної підтримки у збереженні психічного здоров’я: тривожні стани, апатія, страхи

Пономаренко Ірина Максимівна, студентка ОР «магістр», 2-й курс спеціальності «Психологія» («Практична психологія»)

095-939-93-43

Надання першої психологічної допомоги за наявності панічних атак, тривоги, стресу, фобій

Деталі – https://pf.npu.edu.ua/othermenu-37/posylennia-roboty-tsentru-psykholohichnoi-pidtrymky-pf-npu

Кабінет психології факультету психології (завдувач – Н.І. Бігун) надає індивідуальну психоконсультативну допомогу студентам та викладачам нашого ЗВО, а також усім, хто постраждав від військової агресії та потребує психологічної підтримки. Команда фахівців, готових прийти Вам на допомогу:

Бігун Неля Іванівна

0933002547 (телефонувати чи писати у Viber)

Середа з 10.00 до 12.00
П'ятниця з10.00 до 12.00

Здійснює кризове психологічне консультування (втрата близьких, розлучення, важкі захворювання інші складні життєві ситуації), надає психологічну допомогу з проблем особистого життя, депресивних і тривожних станів, ситуацій невизначеності/вибору, особистісного зростання та самовдосконалення.

Коломійчук Ольга Олександрівна

Понеділок 12:00 - 14:00
Четвер 12:00 - 14:00

Консультує з проблем особистісного розвитку та саморозвитку; питань постановки і досягнення цілей; самоорганізації діяльності та поведінки; самомотивації, мотивації до навчання та професійного зростання.

Ляшенко Олексій Андрійович

П'ятниця з 16.00 до 17.00

Консультує з проблем ціннісного ставлення та мотивації до навчання чи професійної діяльності; організації діяльності в онлайн режимі (навчання, викладння); розподілу та структурування робочого часу; роботи з ресурсами і самодопомоги у прийнятті себе в кризовій ситуації, вироблення навичок самопіклування та самопідтримки.

Отич Дарья Дмитрівна

Вівторок з 11.00 до 16.00
Четвер з 11.00 до 16.00

Надає психологічну допомогу у вирішенні міжособистісних та сімейних конфліктів, подоланні негативних емоційних станів (страхи, тривожність, надмірні переживання); консультує з питань особистісного розвитку, допоможе в структуруванні часу та самоорганізації діяльності.

Дьоміна Ганна Анатоліївна

0505144707 (Viber)

Вівторок з 14.00 до 15.00
Четвер з 15.00 до 17.00

Здійснює психологічне консультування з питань зняття стресу, пошуку ресурсів особистості; допомагає в запобіганні та подоланні проблеми професійного вигорання; надає підтримку у вирішенні питань постановки життєвих цілей і цілепокладання.

Якимчук Оксана Іванівна

0672920919

Вівторок з 14.00 до 15.00
Середа з 12.00 до 15.00
П'ятниця з 12.00 до 15.00

Здійснює індивідуальне (тривога, стрес, панічні атаки; психосоматичні порушення та порушення харчової поведінки; проблеми самооцінки та самоідентифікації; негаразди в особистому житті) та сімейне консультування (сімейні кризи і конфлікти, зради, розлучення, втрата взаємного інтересу, проблеми виховання дітей).

Кушмирук Євгенія Сергіївна

Понеділок з 15.00 до 16.00
Середа з 17.00 до 18.00

Надає психологічну допомогу в подоланні психосоматичних порушень, проблем підвищеної тривожності та інших негативних емоційних станів; консультує з питань цілепокладання, вибудовування гармонійних взаємин з оточуючими та ціннісного ставлення до себе.

Сторінка кабінету психології у фейсбуці з актуальною інформацією – https://www.facebook.com/groups/216684056180233

З Україною в серці. Все здолаємо і переможемо!

psyhol dopomoga

Пресслужба університету