Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Розпорядження ректора від 17 жовтня 2022 року "Щодо особливостей організації освітнього процесу та роботи працівників Університету"

Розпорядження ректора від 17 жовтня 2022 року "Щодо особливостей організації освітнього процесу та роботи працівників Університету"

Відповідно до наказу ректора Університету від 26.08.2022 року №192 «Про початок 2022–2023 навчального року» зі змінами, враховуючи необхідність посилення заходів безпеки від військової агресії російської федерації в м. Києві, з метою гарантування безпечних умов навчання та праці

 НАКАЗУЮ:

1. В період з 17 жовтня по 21 жовтня 2022 року освітній процес в Університеті проводити з використанням дистанційних технологій навчання.

2. Роботу працівників всіх служб Університету здійснювати за окремими графіками роботи, які враховують потребу їх присутності на робочих місцях, затверджених керівниками структурних підрозділів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на проректора з навчально-методичної роботи Вернидуба Р.М. та проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Корця М.С.

Ректор університету        В. АНДРУЩЕНКО

 

 

 

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter