Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Перемога збірної команди НПУ імені М. П. Драгоманова з чирлідингу

Перемога збірної команди НПУ імені М. П. Драгоманова з чирлідингу

Вітаємо наших спортсменок, які посіли на першості місті Києва:

- в номінації «Cheer Dance Show» – ІІІ місце: Сівцева Дар’я; Кузьмова Ольга; Неборочко Дар’я; Шилін Єва; Царькова Дар’я; Чигур Тетяна; Машко Марина; Ничепурок Олександра; Шевченко Єлізавета; Дяченко Анастасія; Самойленко Лілія; Вареник Анна.

- в номінації дуети «Cheer Dance Double»: ІІ місце - Сівцева Дар’я, Кузьмова Ольга; ІІІ місце - Неборочко Дар’я, Шилін Єва.

- в номінації «Pom Dance Double»: ІІ місце – Царькова Дар’я, Чигур Тетяна; ІІІ місце – Машко Марина, Нечепурок Олександра.

Вітаємо наших спортсменок – Сівцеву Дар’ю та Кузьмову Ольгу, які посіли ІІІ місце на Всеукраїнських спортивних змаганнях з чирлідингу.

cheerleading 1

Щира подяка тренерам команди, старшим викладачам кафедри фізичного виховання та здоров’я, Майстрам спорту з художньої гімнастики Пшеничній Ларисі Павлівні та Козицькій Аллі Павлівні.

cheerleading 2

Факультет фізичного виховання, спорту і здоров’я