Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо жіночу баскетбольну команду з перемогою!

Вітаємо жіночу баскетбольну команду з перемогою!

basketbal zast   7 квітня в Києві розпочались змагання ІІІ етапу ХIV літньої Універсіади України з баскетболу серед жіночих команд – Дивізіон "Центр" Студентської баскетбольної Ліги України. Команда НПУ імені М.П. Драгоманова перемогла команду ВНТУ (Вінниця) з рахунком 83:65.

basketbal 1   Команда нашого університету в цьогорічному сезоні вперше посіла перше місце серед ЗВО міста Києва, обігравши багаторічного чемпіона – спеціалізований НУФВСУ та інші заклади і пройшла до наступного етапу Універсіади України.

basketbal 2    Щиро вдячні за підтримку ректору НПУ імені Драгоманова Андрущенко Віктору Петровичу, декану факультету фізичного виховання та спорту Тимошенку Олексію Валерійовичу.

basketbal 3

Вітаємо тренерський склад команди: Рижова Володимира, Бінецького Дмитра та Рижову Лілію, а також гравчинь: Чуркіну Катерину, Рижову Олену, Цюбик Наталію, Фастову Оксану (гравці Суперліги Динамо-НПУ), Голіцину Марію, Васильєву Вікторію, Ксенію Бражевську, Бойко Олену (бронзовий призер чемпіонату Світу з баскетболу 3х3) та майбутніх абітурієнтів: Гриневич Софію, Паплінську Анастасію та Дісса Ілону.

basketbal zast