Вітаємо зі святом весни!

Дорогі наші жінки! Норвезький письменник Арне Гарборг колись сказав: «У жінці ховається дивовижна, велика таємниця, велика життєва загадка, джерело всіх радощів і всіх турбот». І не дивно, що жіноче свято збігається в календарі з часом, коли починає розцвітати, відроджуватися від глибокого сну природа, це пора оновлення, коли кожен день сповнений чудових перетворень, які відбуваються на наших очах.

Шановні жінки! Ту лепту, яку ви вносите у функціонування нашого університету неможливо оцінити, адже без вас просто не обійтися. Лише ви можете так тонко відчувати почуття кожного, вловлювати усі грані емоцій та знаходити підхід до кожного – колеги, студента, співробітника.

Тому в це найніжніше весняне свято хочемо подякувати вам за те, що ви у нас є, і побажати вам весняного настрою, творчого натхнення, окриленості й успіхів у роботі, яскравих емоцій і вражень у житті, любові у серці, миру в родині і нашій країні!

У ці святкові дні всі слова, всі квіти та всі обійми лише для вас! Зі святом, наші чарівні!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями

ректор університету Віктор Андрущенко

та голова Профспілки співробітників Іван Горбачук