Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / «Українські казки» від нашого «Вавилону» та Укрінформу

«Українські казки» від нашого «Вавилону» та Укрінформу

Народний студентський театр «Вавилон» НПУ імені М. П. Драгоманова спільно з волонтерським проектом «Українська казка» та Укрінформом започаткували проект «Українські казки».

Організатор Юлія Докторова розповідає, що була дуже здивована, коли виявила, що діти не знають українських казок. Саме тому їй прийшла ідея читати й малювати ці казки на уроках, а Укрінформ підтримав ініціативу, тож тепер готує озвучку казок, яка буде розміщуватися на сайті й доповнюватися дитячими малюнками.

Загалом планується створити 27 таких записів. А озвучуватимуть казки актори народного студентського театру «Вавилон», актор якого та редактор Укрінформу Анатолій Сірик розповідає: «Наш театр долучився до цього проекту, ми намагаємося озвучувати казки так, щоб це було близько до дитячого сприйняття. Зараз у відкритому доступі є дуже багато казок, зокрема і регіональних, наприклад, поліська казка. Ми відібрали ті, що найбільш поширені, щоб вони були максимально наближеними до кожного слухача».

Наразі вже озвучено 6 казок, які можна прослухати на сайті Укрінформу.

Організатори планують розвивати проект і надалі, тож бажаємо їм успіхів у цій важливій справі.