Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

На виконання наказу МОН України №1313 від 28.11.2019 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» фізико-математичний факультет Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова проводить ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Фізика” серед студентів класичних та педагогічних університетів.

Олімпіада проводитиметься з 11 по 15 березня 2019 року у два тури: перший тур – теоретичний, другий тур – експериментальний.

Учасникам олімпіади будуть запропоновані ознайомчі екскурсії фізико-математичним факультетом та музеєм історії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, а також оглядова екскурсія Києвом.

Додаткова інформація:

тел.: +38 (044) 239-30-76