Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Розпорядження № 25 від 24 жовтня 2022 р. «Про організацію освітнього процесу та роботи працівників Університету»

Відповідно до наказу ректора Університету від 26.08.2022 року №192 «Про початок 2022–2023 навчального року» та розпорядження від 17.10.2022 року № 24, з метою гарантування безпечних умов навчання та праці

НАКАЗУЮ:

1. У період з 24 жовтня по 31 жовтня 2022 року освітній процес в Університеті проводити з використанням дистанційних технологій навчання.

2. Роботу працівників всіх служб Університету здійснювати за окремими графіками роботи, які враховують потребу їх присутності на робочих місцях, затверджених керівниками структурних підрозділів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на проректора з навчально-методичної роботи Вернидуба Р.М. та проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Корця М.С.

Ректор університету                                      Віктор АНДРУЩЕНКО