Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / XІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів, молодих науковців та науково-педагогічних працівників

Запрошуємо взяти участь у XІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів, молодих науковців та науково-педагогічних працівників «Етико-естетична традиція у вітчизняній культурі», яка відбудеться дистанційно 1 грудня 2022 року о 12:00. Дванадцята конференція присвячена 300-річчю з дня народження Григорія Савича Сковороди.

Тематика конференції охоплює етичні та естетичні виміри суспільного життя, освітніх, мистецьких, культурних процесів, питання філософії, культурології, дизайну.
     Участь у конференції та публікація тез є безкоштовними.
    Детальна інформація та інформаційний лист для завантаження - на сайті кафедри етики та естетики за посиланням