Головна / НОВИНИ / Оголошення

Шановні драгоманівці, бухгалтерія Національного педагогічного університету імені Михайла Петровича Драгоманова поспішає повідомити, що з нового року змінилися реквізити для оплати за навчання та проживання в гуртожитку.

    Дорога Драгоманівська родино! Ось збіг іще один рік, протягом якого ми пліч-о-пліч плідно і доволі результативно працювали з Вами. Ми здобували й особисті, й загальноуніверситетські перемоги, отримували заслужені нагороди, реалізували багато запланованих проєктів, провели багато цікавих і масштабних заходів. Але найголовніше – ми зберегли нашу єдність. Ми піклуємося, довіряємо і підтримуємо один одного. Наш колектив продовжує активно працювати над розвитком освіти і науки.

   Інженерно-педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошує до участі в Україно-Польській конференції «Освіта-Ринок-Праця», яка проводиться 5 грудня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, метро Університет).

  Початок конференції об 11.00,  конференц-зала № 2.

З повагою науково-організаційний комітет

5 грудня 2019 року в спортивному комплексі НПУ імені М. П. Драгоманова відбулося «Свято руху, краси та здоров’я». Захід приурочено 185-річчю заснування Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова,

    5 грудня о 14.00 у 340 аудиторії центрального корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться інформаційний день Erasmus+. В програмі семінару: актуальні новини проєкту Erasmus+, можливості подання заявок і впровадження грантових проєктів та досвід академічної мобільності.

    Запрошуємо заступників деканів з міжнародних зв’язків  та всіх охочих викладачів взяти участь у заході.

    28 листопада 2019 року о 10.00 в ауд. 1.51а ЦК НПУ (вул. Пирогова, 9) відбудеться захід, приурочений до 185-річчя НПУ імені М.П.Драгоманова, – відкриття навчального комп’ютерного центру провідної у світі ІТ-фірми ЕPАМ System

       У програмі заходу заплановано: 

1. Презентація угоди про співпрацю НПУ імені М.П.Драгоманова і провідної ІТ-фірми ЕРАМSystem та урочисте її підписання. 

2. Відкриття введеного в експлуатацію навчального центру, технічне забезпечення якого здійснила фірма ЕРАМSystem (40 моніторів, 20 надпотужних комп’ютерних станцій, банери).

Шановні студенти! У сесійний період Наукова бібліотекапрацює у посиленому режимі відповідно до графіку роботи з 8.00 до 19.00.

    Згідно з наказом № 696-П від 13 листопада 2019 року "Про перенесення робочих днів у грудні 2019 року та січні 2020 року" з метою створення сприятливих умов для святкування Нового року та Різдва Христового 2020 року та відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 10.01.2019 року №7-р та від 23.10.2019 року №995-р робочі дні для студентів та праіцівників, які навчаються та працюють за п'ятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями в суботу й неділю, переносяться:

minsk 1

       Згідно з наказом № 515 від 13 листопада 2019 року на виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, наказу Міністерства освіти і науки № 855 від 08.11.2004 «Про заборону тютюнокуріння в навчальних закладах і установах Міністерства освіти і науки України і затвердження заходів щодо проведення антинікотинової інформаційно-освітньої та профілактичної роботи серед дітей, учнівської та студентської молоді», а також для підтримання належного рівня пожежної безпеки та для посилення протипожежного стану студентам та працівникам університету тютюнопаління на території навчальних корпусів університету та студентських гуртожитках, крім спеціально обладнаних для цього місць, забороняється. Згідно  зазначеного вище наказу:

Сторінка 1 із 16

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах