Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / «Золото» на міжнародному турнірі з фігурного катання в Будапешті

«Золото» на міжнародному турнірі з фігурного катання в Будапешті

Українські фігуристи Марія Голубцова і Кирило Бєлобров, студенти 2 курсу факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я спеціальності «Фізична культура і спорт», стали переможцями міжнародного турніру Halloween Cup в спортивних танцях на льоду серед юніорів.

На змаганнях, які традиційно проходять в Будапешті, Марія та Кирило набрали за підсумками двох програм 150.31 балів.

Вони були лідерами після виконання ритмічного танцю, випередивши найближчих суперників - росіян Софію Качушкіну і Єгора Гончарова  - майже на шість балів.

У довільній програмі турнірна ситуація дещо змінилася - український дует поступився першим місцем чеським спортсменам Наталі Ташлеровой і Філіпу Ташлеру, отримавши суддівський «мінус» за помилку партнера.

З іншими ж елементами Марія і Кирило впоралися успішно, крім того, судді досить високо оцінили компоненти танцю, за який українські спортсмени отримали в цілому другу суму – 88,85 балів. Це дозволило їм зберегти позицію лідерів у загальному заліку.