Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Запрошуємо студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова взяти участь в конкурсі по програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+

Відповідно до умов проєкту студенти університету (бакалаври 2 та 3 курсів або магістри 1 курсу), мають можливість здобути грант на навчання у Відкритому Університеті Кіпру упродовж весняного семестру 2022-2023 навчального року (5 місяців).

Дана пропозиція розрахована на студентів, спеціальність яких відповідає одній з галузей знань:

1. 01Освіта/Педагогіка (магістр),
  2. 07 Управління та адміністрування (бакалавр або магістр),
  3. 12 Інформаційні технології (магістр)

Для участі у конкурсі необхідно:

- бути студентом\кою НПУ імені М.П. Драгоманова (визначених спеціальностей та курсів);
- володіти англійською або грецькою мовою не нижче рівня В2 (Upper-Intermediate)

Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 8 листопада 2022 року надіслати до відділу міжнародних зв’язкв на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою Кіпр:
- СV
- мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг 1 сторінка)
- сертифікат про володіння англійською мовою або грецькою не нижче рівня В2 (Upper-Intermediate) – за наявності;

- довідку про середній бал залікової книжки.

Після перевірки документів буде проведена співбесіда для відібраних кондидатів