Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Драгоманівці прийняли участь у Erasmus International Week

Драгоманівці прийняли участь у Erasmus International Week

Протягом тижня 24 - 28 жовтня 2022 року драгоманівці прийняли участь у Erasmus International Week. Темою цого річного тижня стала тема України, а саме: Internationalization of Higher Education in 2022-2023 and beyond— Focus on Ukraine

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова предстваляли доценти кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції - доцент Авєріна Ольга Іванівна та доцент Курган-Баковеєва Яна Миколаївна.
     Зустріч відбувалась на базі West University of Timisoara, м. Тимишоара, Румунія
     Протягом тижня понад 10 найкращих ВУЗів України та Румунії ділилися досвідом налагодження онлайн навчання, боротьби і менеджменту у надскладних управлінських ситуаціях вищої освіти, ситуаціях кризи та ділилися досвідом інтернаціоналізації та мобільності студентів та науковців.

erasmus d 1