Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо з присвоєнням вчених звань професора та доцента науково-педагогічних працівників НПУ імені М.П. Драгоманова

22 жовтня 2020 року на Вченій раді університету ректор НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Петрович Андрущенко привітав з присвоєнням вченого звання професора та урочисто вручив атестати Роману Михайловичу Вернидубу, професору  кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії, проректору з навчально-методичної роботи університету, та Владиславі Вікторівні Любарець, професорці кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності, а також привітав з присвоєнням вченого звання доцента та вручив атестати  Тетяні Костянтинівні Бондар, доценту кафедри олімпійського та професійного спорту, та Олені Іванівні Кириленко, доценту кафедри експериментальної і теоретичної фізики та астрономії.

Шановні колеги, бажаємо вам успіхів, творчого натхнення та реалізації наукового потенціалу, нехай ваша професійна діяльність приносить лиш задоволення та радість, дає можливості й гарантує гідну винагороду!

zvannya 1

zvannya 2