Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020 р., листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України №221/10-713 від 12.03.2020 р. базовим закладам вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (далі – Конкурс), який заплановано з 12 березня по 03 квітня 2020 року, рекомендується відмінити проведення другого туру ІІ етапу Конкурсу, підвести підсумки та визначити переможців за результатами першого туру.

Рішенням галузевої конкурсної комісії ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями), до складу якої увійшли представники різних регіонів України, за результатами першого туру нагороджуються:

ДИПЛОМОМ І ступеня

Томашук Анастасія Андріївна

Науковий керівник: Чередніченко Наталія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри логопедії та логопсихології, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.

Шакула Ганна Володимирівна

Науковий керівник: Савінова Наталія Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри спеціальної освіти, Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського.

ДИПЛОМОМ ІІ ступеня

Балко Марина Миколаївна

Науковий керівник: Березан Олексій Іванович, кандидат медичних наук, доцент кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка.

Маковійчук Юліана Юріївна

Науковий керівник: Бєлова Олена Борисівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри логопедії та спеціальних методик, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Булько Ірина Сергіївна

Науковий керівник: Проскурняк Олена Ігорівна, доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри корекційної освіти та спеціальної психології, Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія».

ДИПЛОМОМ ІІІ ступеня

Котельнікова Вікторія Віталіївна

Науковий керівник: Бабій Інна Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Іванкевич Ірина Андріївна

Науковий керівник: Бабич Наталія Миколаївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Київський університет імені Бориса Грінченка.

Юшанова Оксана Олександрівна

Науковий керівник: Жадленко Ірина Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної педагогіки та спеціальної психології, Комунальний заклад вищої освіти Запорізької обласної ради «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія».

Всі інші учасники будуть нагороджені Грамотами у різних номінаціях, керівники студентів-переможців будуть нагороджені Подяками від Галузевої конкурсної комісії ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями).

Дипломи переможців, грамоти у номінаціях, сертифікати учасників, подяки науковим керівникам будуть розіслані організаційним комітетом Конкурсу після закінчення карантину у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні.

Щиро вдячні за розуміння!

Дякуємо за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями) і бажаємо нових звершень!

Організаційний комітет ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань

і спеціальностей у 2019-2020 навчальному році

зі спеціальності 016 «Спеціальна освіта» (за нозологіями)