Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Великодні кошики до свята для підтримки найбільш соціально вразливих груп студентів-драгоманівців

Ситуація, в якій перебуває сьогодні весь світ, зокрема й Україна, є непростою. Суспільство щодня знаходиться під впливом психологічної й економічної нестабільності, переживаючи відчуття невпевненості та незахищеності. Саме тому при університеті були відкриті Центри психологічної допомоги, співробітниками яких є висококваліфіковані викладачі університету.

Але напередодні Великодніх свят важливо не забути про те, щоб кожен драгоманівець відсвяткував їх з відчуттям радості й щастя, миру й злагоди. Ректор університету Віктор Андрущенко зауважив, що серед Драгоманівської родини є найбільш вразлива група студентів, ті, що перебувають у складних життєвих обставинах, – це насамперед діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Вони потребують особливої уваги й підтримки. Саме тому ректоратом та профспілковою організацією студентів (голова – С. Цибін) було прийнято рішення зібрати їм невеличкі продуктові кошики до Великодня, які буде передано у гуртожитки університету. Віктор Петрович висловив сподівання, що ці подарунки збільшать радість цього величного свята й підтримають їх і морально, й психологічно, й матеріально.

Звертаючись до студентів, ректор вкотре нагадує про необхідність дотримання карантинних обмежень та рекомендацій щодо профілактики захворювання на коронавірус та попри всі обставини бажає усім міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру, радісних та веселих свят.

velykd

Пресслужба університету