Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо Марію Яківну Плющ з отриманням державної стипендії!

Вітаємо Марію Яківну Плющ з отриманням державної стипендії!

Указом Президента України №233/2021  призначено довічні державні стипендії видатним діячам освіти, які досягли сімдесятирічного віку, зокрема ПЛЮЩ Марії Яківні – докторові філологічних наук, професорові, заслуженому працівникові народної освіти України, завідувачеві кафедри української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова.

Вітаємо Вас, шановна Маріє Яківно, і зичимо міцного здоров’я, успішної й плідної праці, щасливого життя у колі Ваших близьких!

Захоплюємося Вашою нев’янучою молодістю, енергійністю та надзвичайною працьовитістю.

Дякуємо Вам за досвід і мудрі поради, якими Ви так щедро ділитеся з нами! Хай доля буде завжди до Вас прихильною, люди віддячують вам добром і дарують лише радість!

plyshch

Факультет української філології та