Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо команду НПУ імені М. П. Драгоманова з чирлідингу «Chilli Girls» з перемогою у BEACTIVE CHEER CUP!

26 вересня 2021 року на НСК «Олімпійський» відбулися змагання з чирлідингу в межах Європейського тижня спорту та National Fitness Day в Україні. Серед великої кількості сильних команд з усіх куточків України саме група підтримки кафедри фізичного виховання та здоров’я НПУ ім. М.П.Драгоманова «Chilli Girls» виборола друге місце на змаганнях!

chyrlidyng 1

chyrlidyng 2

chyrlidyng 3

chyrlidyng 4

Цьогоріч команда університету з чирлідингу повністю оновилася. Лише за кілька тижнів спільної роботи дівчата під керівництвом професійних тренерів, майстрів спорту з художньої гімнастики Лариси Пшеничної та Алли Козицької змогли досягти такого неймовірного результату, адже працювали у залі по кілька годин на день.

Пишаємося перемогою наших студентів та викладачів, бажаємо не зупинятися на досягнутому і здобувати нові «золоті» вершини!

chyrlidyng 5

chyrlidyng zast